adplus-dvertising

Kurtlar Vadisi Netflix’e Geliyor! Dizi 2020 Yılında Yayınlanacak

Türk televizyon tarihinin en çok ses getiren dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi, 2020 yılında Netflix dizisi olacak. Bu kapsamda Netflix, yapımcı Pana Film ile anlaşma sağladı.
Takip et
Kurtlar Vadisi Netflix’e Geliyor! Dizi 2020 Yılında Yayınlanacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son günlerde sansür tartışmalarıyla gündeme gelen ve yaptığı açıklamayla tartışmalara noktayı koyan Netflix, 2020 yılında Türkiye’deki abone sayısını arttırmak için adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Netflix, bir süredir kendisine kanal bulamayan Kurtlar Vadisi ekibiyle anlaşma sağladı.

Dizinin yapım ekibi Pana Film ile anlaşma sağlayan Netflix, Türkiye’de ulaştığı 1.5 milyon abone sayısını korumayı ve arttırmayı amaçlıyor. Bu kapsamda Kurtlar Vadisi dizisini yayınlayarak da kitleyi çeşitlendirmek istiyor.

TÜM DÜNYA İZLEYECEK

Dizi, 2020 yılında Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle Netflix’te yayınlanacak. Önce Kanal D, daha sonra da TRT ile olan anlaşmaları son saniye iptal olan Kurtlar Vadisi, bu sayede tüm dünyada gösterime girmiş olacak. Dizinin başrolünde ise her zaman olduğu gibi Necati Şaşmaz olacak. Öte yandan Netflix’in diziye sürpriz isimler getirebileceği de dedikodular arasında yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.