Kürşat Ayvatoğlu’nun “Pudra Escobar” aylık ne kadar kazandığı ortaya çıktı!

Uyuşturucu görüntüleriyle gündeme gelen ve Ak Parti ile ilişkisi kesilen Kürşat Ayvatoğlu'nun partiden kaç para aldığı ve aylık toplam geliri ile ilgili bilgiler ortaya çıktı.
Takip et
Kürşat Ayvatoğlu’nun “Pudra Escobar” aylık ne kadar kazandığı ortaya çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti Genel Merkezi çalışanı Kürşat Ayvatoğlu’nun lüks arabasında kokain kullanırken ortaya çıkan görüntüleri ardından parti ile ilişiği kesilmişti. AK Parti İzmir milletvekili Hamza Dağ’ın özel kalemi olduğu iddiaları ise bizzat Dağ tarafından yalanlanmıştı.

EV HAPSİNDE

Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasından sonra iki defa gözaltına alınan Ayvatoğlu, dün mahkeme tarafından adli kontrol koşulu ile ev hapsine çarptırıldı.

PARTİ’DEN 3 BİN ALDI, AYLIK GELİRİ 30 BİN

Emniyetteki sorgusu esnasında “gelir getirici herhangi bir gelirinin olup olmadığı ve geçimini nasıl sağladığı” sorularını cevaplayan Ayvatoğlu’nun, AK Parti’deki görevinden aylık 3 bin lira, araba alım satım işleri ile de aylık 30 bin lira geliri olduğunu söylediği söylendi.

Ayvatoğlu, 2016’da babasının vefat etmesinden sonra annesi ve ablası ile beraber yaşadığını belirtirken, annesi ile ablasının herhangi bir işinin olmadığını fakat gerek babasından kalan emekli maaşı, gerekse Kastamonu’daki iki dairenin kirası olarak 8 bin lira gelir daha olduğunu anlattı. Ayvatoğlu, otomobilleri ve lüks hayatı ile dikkatleri üstüne çekmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.