Kürşat Ayvatoğlu savcılık talimatıyla tekrar gözaltına alındı!

Son dakika haberi… Uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyada yayımlanan Hamza Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol koşuluyla serbest bırakılmasının sonrasında savcılık talimatıyla tekrar gözaltına alındı. Öbür iki kişinin ifadesi de gün yüzüne çıktı.
Takip et
Kürşat Ayvatoğlu savcılık talimatıyla tekrar gözaltına alındı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada uyuşturucu kullandığı görüntülerle gündem olan Hamza Kürşat Ayvatoğlu tekrardan gözaltına alındı. Görüntülerin sosyal medyada yayımlanması üstüne harekete gecen ekipler, 26 Mart’ta olayla alakalı soruşturma başlattı. Kısa sürede Ayvatoğlu’nu gözaltına alan ekipler, görüntülerdeki öbür şahısların tespit edilip yakalanması için de harekete geçti.

Gözaltı süresinin dolmasının sonrasında adliyeye sevk edilen şüpheli, adli kontrol koşuluyla salıverildi. Soruşturmayı sürdüren emniyet birimleri, Kastamonu ve İzmir’de öbür kişileri de yakaladı.

Görüntüdeki maddenin uyuşturucu ve uyarıcı olduğunun tespit edilmesi ve zanlının bu maddeyi arkadaşlarına da temin ettiği iddiası üstüne Ayvatoğlu, savcılık talimatıyla tekrardan gözaltına alındı.

İKİ KİŞİNİN İFADESİ

Hamza Kürşat Ayvatoğlu’nun ifadesinde, kullandığı maddenin “pudra şekeri” olduğunu söylemesine karşın araçta yanında bulunan ve gözaltına alınan iki kişinin “kullanılan maddenin uyuşturucu olduğunu, Ayvatoğlu’nun kendilerine de uyuşturucu temin ettiğini” öne sürdükleri öğrenildi.

Ayvatoğlu ile beraber 5 kişinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.