‘Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim” Haber Global’de başlıyor!

Türk televizyonlarında ilk defa bakanlık yapmış bir siyasetçi tarafından yayınlanacak olan ‘Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim’ Haber Global’de başlıyor.

Sporcu kişiliği ve motosiklet tutkusuyla bilinen eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen motoruna binip, yollara düşüyor ve cennet ülkemizi karış karış geziyor. Bazen yol üstünde bir mola yerinde, bazen de bir köy kahvesinde köylülerle sohbet eden Tüzmen, gelenek göreneklerimizi, halk oyunlarımızı, şarkılarımızı türkülerimizi, yöresel lezzetlerimizi ve insan hikayelerini 11 Ekim Pazar günü saat 11:00’de “Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim” programında izleyicilerle buluşturuyor.

‘Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim” Haber Global’de başlıyor!

İLK DURAK: NEVŞEHİR

Tarihi, kültürü ve insan hikayelerini evlerinize getiren “Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim” programı ilk bölümünde Nevşehir’de.

İlk bölümde Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile balon gezisi yapan Tüzmen, Kapadokya Çarşısı’nda esnaf ile sohbet edip çömlek yapımını gösteriyor. Kapadokya Engelli Evi’ni ve Nevşehir Kalesini ziyaret ediyor.

Kürşad Tüzmen; “Bu program sayesinde tekrar uzun ince bir yola çıktık. Memleketimin güzel insanlarına dokunmak, onların muhteşem misafirperverliğine eşlik etmek benim için onurdur. Bu sayede her rota bana başka bir rüzgar başka bir nefes verecek. Yolumuz açık olsun” dedi.

‘Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim” Haber Global’de başlıyor!

Haber Global’de yayınlanacak programın yapımcılığını Icnn Yapım&Buhara Prodüksiyon ile Yüksel Aman ve Nuri Yıldırım üstleniyor.

Kaynak: Haber Global

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı