adplus-dvertising

Kurban Bayramı öncesi otogarda hareketlilik başladı

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala 15 Temmuz Şehitler Otogarı’nda hareketlilik başladı. Şirket yetkilileri, vatandaşların biletlerini son güne bırakmamaları yönünde uyarıda bulunurken, ek sefer çıkaracaklarını belirtti.
Takip et
Kurban Bayramı öncesi otogarda hareketlilik başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kurban Bayramı’nı memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar otogarlarda hareketlilik yaratmaya başladı. Bayram öncesi vatandaşlar biletlerini son güne bırakmamak için şimdiden satın almaya başladı. Yoğunluğa göre ek sefer düzenleyeceklerini söyleyen şirket yetkilileri, bilet fiyatlarının yaklaşık 200 ile 600 TL arasında değiştiğini belirtti.

“Bayrama gidecek olan vatandaşlar şimdiden biletlerini alsınlar”

Bayramda yoğunluğun gözüktüğünü ifade eden otobüs sürücüsü Hüseyin Kıdal, “Eski bayramlara nazaran o yoğunluk yok. Eski bayramları arıyoruz. Bayrama gidecek olan vatandaşlar şimdiden biletlerini almalarını tavsiye ediyorum. Ek seferler düzenliyoruz ancak ama eskiye göre fazla kaldıramıyoruz. O yüzden biletlerin şimdiden tedarik edilmesi gerekiyor. İstanbul-Hopa 550 TL, bayramda ise 600 TL olacak” dedi.

Kurban Bayramı öncesi otogarda hareketlilik başladı

“Biletlerini son güne bıraktıkları zaman büyük bir yoğunluk oluyor”

Bayram yoğunluğunun başladığını söyleyen otobüs sürücüsü Mustafa Kıymetli, “Bayramda daha yoğun olacak gibi görünüyor. Vatandaşlar biletlerini ne kadar önce alırlarsa o kadar iyi. Şu anda otomobiller dolu görünüyor. Ek seferler çıkartacağız. İnsanlar son güne bıraktığı zaman büyük bir yoğunluk oluyor bu sefer bizde istekleri karşılayamıyoruz. Biz Manisa, Soma, İzmir güzergahında çalışıyoruz. İstanbul-Soma 280 TL, Soma-İzmir 80 TL. Bayramın son gününde fiyatlarımızda bir oynama olmayacak” ifadelerini kullandı.

Kurban Bayramı öncesi otogarda hareketlilik başladı

“Bayramı her yıl Keşan’da geçiriyorum”

Bayram için Edirne Keşan’a gittiğini söyleyen Haluk Yurtsever, “Emekli öğretmenim ben her zaman bayramı orada geçiriyorum. Bu günde kızımı yolcu etmek için geldim tekrar geri dönüyorum. Vatandaşlar biletlerini son güne bırakmasınlar. Ben biletimi son güne bırakmadım. Bileti ise 200 TL’ye aldım” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.