Kur’an Kursu Pikniğinden Acı Haber! 4 Çocuk Boğularak Öldü

Muş’a bağlı Malazgirt ilçesinde düzenlenen Kur’an kursu pikniğinden acı haber geldi. Murat Nehri’ne giren 4 çocuk boğularak yaşamını yitirdi.

Muş’un Malazgirt ilçesinde organize edilen piknikte, serinleyebilmek için nehre giren 4 çocuk hayatını kaybetti. Kur’an kursu öğrencilerinden birisi de akıntıya kapılarak kaybolmuştu. Boğulan 3 çocuğun cansız bedenlerine ulaşılırken, akıntıya kapılan öğrencinin cansın bedeni sonradan bulundu.


Gelen bilgilere göre, ilçenin imamı Kur’an kursuna katılan 40 kadar öğrenciyi Murat Nehri’ne pikniğe götürdü. Serinlemek amacıyla nehre giren öğrencilerden ise acı haber geldi.

BİR ÖĞRENCİ YAŞAMA TUTUNDU

Piknik sırasında nehre giren 5 öğrenciden birisi ise baygın halde sudan çıkarıldı. Şans eseri kurtulan çocuğun tedavisi hastanede devam ediyor. AFAD ekipleri, akıntıya kapılarak kaybolan çocuğun cansız bedenine sonradan ulaştı.

VALİ GÜNDÜZÖZ AÇIKLAMA YAPTI

Muş Valisi İlker Gündüzöz, Malazgirt ilçesinde serinlemek istersen boğulan öğrencilerle ilgili olarak, “Polislerimiz ve vatandaşlar müdahale ediyor. 4 çocuk çıkarılıp hastaneye götürüldü. Yapılan müdahalelerle biri hayata döndü. Kalbi çalışır vaziyette” ifadelerini kullandı. Vali Gündüzöz, AFAD ekiplerinden aranan çocuk için de bilgi aldı. Üzücü olayın öğleden sonra 15.00 civarında yaşandığı öğrenildi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı