Kumarhane Baskınına Giden Ekipler, Sapık Yakaladı

Kütahya’da yasa dışı kumar oynatılan bir mekana düzenlenen baskında uzun süredir arandığı öğrenilen zanlı, balkondan atlayıp kaçtığı esnada yakayı ele verdi.

Kütahya’da gelen ihbar üzerine harekete geçen ekipleri, yasa dışı kumar oynatılan bir mekana baskın düzenledi. Bölgede geniş güvenlik önlemleri alan ekipler, baskın anında bir kişinin camdan atlayarak kaçtığını gördü. Kısa bir kovalamacanın ardından yakayı ele veren şahsın, nitelikli cinsel saldırı suçundan hakkında yakalama emri olan 43 yaşındaki M.K. olduğu tespit edildi.

Emniyet ekipleri, yasa dışı yollarla kazanç sağlayan mekanlara göz açtırmıyor. Son olarak Kütahya’da ikinci kattaki bir daireye kumar oynatıldığı ihbarı üzerine baskın düzenleyen ekipler, uzun süredir peşinde oldukları M.K. isimli sahsı da burada yakaladı. Hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan yakalama  emri bulunan M.K., polislerin daireye girdiğini görür görmez paniğe kapılarak kaçmaya başladı. Mutfak camından boşluğa atlayan zanlıyı, çevrede güvenlik önlemi alan ekipler fark etti. Kısa süren bir kovalamaca sonrası yakayı ele veren M.K., hakkında işlem yapılmak üzere emniyete götürüldü.

BİNA GİRİŞİNE KAMERA TAKMIŞLAR

Öte yandan baskın yapılan mekanda yapılan geniş çaplı araştırmada ekiplerin baskın yapacağından önceden haberdar olmak isteyen şüphelilerin binan giriş ve çıkışlarına güvenlik kameraları yerleştirdiği tespit edildi. Baskında gözaltına alınan 12 kişinin işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı