Kulüpler Birliği’nin Yeni Başkanı Mehmet Sepil

Kulüpler Birliği yeni başkanını seçti. Kulüpler Birliğinin 10. Başkanı Mehmet Sepil oldu

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın başkanlığı bırakmasının ardından, Kulüpler Birliği’ndeki başkanlığı da düşmüştü. Kulüpler Birliği bugün yeni başkanını seçti. Göztepe’nin çıkışında büyük rol sahibi olan Mehmet Sepil Kulüpler Birliği’nin yeni Başkanı oldu.

Kulüpleri Birliği Vakfı’nın yeni başkanı Mehmet Sepil oldu. Göztepe Başkanı Sepil’in yardımcılıklarını Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu yapacak.

SON BAŞKAN FİKRET ORMAN’DI

Kulüpler Birliği’nde son kez başkanlık yapan isim Beşiktaş’ın eski başkanı Fikret Orman olmuştu. Fikret Orman, sezon başında Beşiktaş’taki görevini bırakınca Kulüpler Birliği başkanlığı da düşmüştü.

MEHMET SEPİL 10. BAŞKAN OLDU

2000’de kurulan Kulüpler Birliği Vakfı’nda bugüne kadar İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık yaptI.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘’Türk futbolunda birlik ve beraberliğin göstergesi Kulüpler Birliği Vakfı’nın olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Göztepe Spor Kulübü Başkanı Sayın Mehmet Sepil’i tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Kulüpler Birliği, Sayın Mehmet Sepil başkanlığında önümüzdeki süreçte de Türk futboluna ve sporuna önemli hizmetleriyle katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle Vakfın bir önceki dönemde başkanlığını yürüten ve değerli çalışmalarıyla spor camiasına hizmet eden Sayın Fikret Orman’a da teşekkürlerimi sunuyorum.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı