Yasak Elma final bölümüne hangi ünlü oyuncu konuk olacak?

Yasak Elma final bölümü ile Pazartesi akşamı ekrana gelecek. İşte, dizinin son bölüm sürprizi!

Yasak Elma final bölümüne hangi ünlü oyuncu konuk olacak?

FOX TV ekranının sevilen dizisi Yasak Elma final yapıyor. Dizinin son bölümüne sürpriz bir isim konuk olacak…

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece ve Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı Yasak Elma dizisi, altıncı sezonuyla izleyicisine veda ediyor. Medyapım imzalı dizinin Pazartesi akşamı yayınlanacak olan final bölümünde bakın hangi yakışıklı oyuncu konuk olacak ve hangi karakteri canlandıracak?

İYİLİK DİZİSİNİN YILDIZI, YASAK ELMA’DA

Kızılcık Şerbeti'nin de yazarları olan Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün senaryosunu kaleme aldığı ve Ece Erdek Koçoğlu'nun yönettiği Yasak Elma final bölümü ile 29 Mayıs Pazartesi akşamı son kez ekrana gelecek.

6 sezondur reytinglerde başarıdan başarıya koşan entrikalarla dolu Yasak Elma dizisinin final bölümüne, FOX'un İyilik dizisinde rol alan ünlü bir oyuncu konuk oluyor.

Bu isim, İsmail Demirci. Yakışıklı oyuncu, Yasak Elma'nın 177. bölümünde Nazım karakteriyle konuya dahil olacak. Kanada'da yatırım şirketi olan Nazım, Ender ve Yıldız'ın arasını bozmaya çalışacak. Şevval Sam ve Eda Ece ikilisinin hayat verdiği Ender ve Yıldız karakterleri, dizinin ana dinamiği. Nazım’ın gelişiyle birlikte iki yakın dost birbirine düşecek ve bakalım final nasıl bir bölüm olacak?

Yasak Elma final bölümüne hangi ünlü oyuncu konuk olacak?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın