Onur Buldu'nun yeni dizisine iki bomba transfer! Eski Yeni dizisi ne zaman başlıyor?

TRT'de yeni bir yaz dizisi başlıyor. Onur Buldu'nun başrolde yer aldığı Eski Yeni dizisi oyuncuları kimler? Ne zaman başlıyor?

Onur Buldu'nun yeni dizisine iki bomba transfer! Eski Yeni dizisi ne zaman başlıyor?
TRT'nin yeni yazlık dizisi Eski Yeni yakında başlıyor. Eski Yeni dizisi oyuncuları arasında bakın kimler var? Eski Yeni dizisinin başrol oyuncusu ünlü komedyen Onur Buldu oldu. Güldür Güldür Show'un Bilal'i Onur Buldu, 9 yıllık komedi programına geçtiğimiz sezon veda etmişti. Exxen'deki bir dizide rol alan Onur Buldu yeni projesi ile ekranlara dönecek. Fabrika Yapım'ın yapımcısı olduğu Eski Yeni dizisi oyuncuları arasında kimlerin yer aldığı, dizinin başlama tarihi ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor.

ESKİ YENİ DİZİSİ OYUNCULARI

Baykut Badem‘in senaryosunu kaleme aldığı Eski Yeni dizisini Sadullah Celen yönetecek. Dizide dört yetişkin çocuğu olan bir ailede tutumlu bir baba ve parayı önemsemeyen bir annenin hikayesi işlenecek. Kore yapımı One Again dizisinden uyarlanan Eski Yeni dizisi kadrosu ile çok ses getirecek. Onur Buldu'nun başrolde yer alacağı dizide usta oyuncu Erdal Özyağcılar aile babası Rasim'e, Seray Gözler ise anne Canan'a hayat verecek. Akyol ailesinin tek oğlu Ferdi'yi Onur Buldu canlandırırken, Ferdi'nin eşi Öznur'u Melis Babadağ canlandıracak. Ailenin psikolog kızı Deniz'e ise Aycan Koptur hayat verecek. Yekta Gürkan'ın cast yönetmeni olduğu Eski Yeni dizisi oyuncuları arasında Barış Yıldız, Erdem Akakçe, Ebrar Karabakan ve Nergis Kumbasar da yer alıyor. Eski Yeni dizisi bu yaz TRT'de.
Onur Buldu'nun yeni dizisine iki bomba transfer! Eski Yeni dizisi ne zaman başlıyor?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın