Ömer dizisinde Süreyya veda mı edecek? Simay Barlas'tan final açıklaması!

Simay Barlas, Ömer dizisinden ayrılıyor mu? İşte, çok konuşulacak o sahne ve Süreyya'nın Ömer'e vedası...

Ömer dizisinde Süreyya veda mı edecek? Simay Barlas'tan final açıklaması!

Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ın başrolde yer aldığı Ömer dizisinde Süreyya karakteri hikayeden ayrılıyor mu? Simay Barlas'ın final paylaşımı ses getirdi.

Star TV'nin Pazartesi akşamları yayınlanan iddialı dizisi Ömer'de her hafta dengeler değişiyor. OGM Pictures tarafından çekilen fenomen dizinin sezon finaline yaklaşıldı. Peki, Ömer Süreyya diziye veda mı ediyor? İşte, dizinin Süreyya’sı genç oyuncu Simay Barlas'tan şaşırtan paylaşım...

SİMAY BARLAS ÖMER’E VEDA MI EDİYOR?

Zalim İstanbul ve Aziz dizileri ile çıkış yaparak gönüllere taht kuran Simay Barlas, bu sezonun en iddialı yapımlarından birine sonradan dahil oldu. Ömer dizisinde, bir süreliğine Ömer ile Gamze'yi ayıran, Ömer'in nişanlısı Süreyya karakterine güzel oyuncu hayat verdi.


Simay Barlas Ömer dizisindeki yolculuğunu tamamlıyor. Peki, Süreyya'nın vedası nasıl olacak? Ömer ve Gamze'nin evliliğinden sonra Süreyya ne yapacak?

Tüm bu soruların yanıtını sezon finali bölümü verecek. 

Başarılı oyuncunun Yanık Ülke dizisinden tekli aldığı iddia ediliyor. Yanık Ülke'de Serkan Çayoğlu'na partner aranıyor. Simay Barlas'ın yeni projesi bu dizi olabilir.

Ömer'in bedbaht Süreyya'sı Simay Barlas'ın ailesiyle birlikte 21. bölümde ekibe veda edeceği bilgisi geldi. Ömer ile yüzleşmesi ve vedası şimdiden merak ediliyor.

Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dizideki ailesiyle birlikte bir pasta kesiyor. Barlas, bu karenin altına, "Süreyya ev final karesi" notunu düşerek veda haberini doğruladı.

Ömer dizisinde Süreyya veda mı edecek? Simay Barlas'tan final açıklaması!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın