Nilsu Berfin Aktaş'lı Yaz Şarkısı dizisine 3 yeni isim katıldı

Yaz Şarkısı dizisi yakında FOX TV'de başlıyor. İşte dizinin merak edilen kadrosu...

Nilsu Berfin Aktaş'lı Yaz Şarkısı dizisine 3 yeni isim katıldı

FOX TV'de yayınlanacak olan Gül ve Diken dizisinin oyuncu kadrosuna 3 flaş isim daha katıldı. Dizinin ismi Yaz Şarkısı olarak değişti.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakteriyle gönüllere taht kuran genç ve güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş yeni dizisi Yaz Şarkısı ile hız kesmeden ekranlarda olmaya devam edecek. Önceki haberimizde, dizinin adının Gül ve Diken olduğunu söylemiştik, ancak bugün yapım tarafından açıklama geldi. Dizinin ismi "Yaz Şarkısı" olarak değişti.

25 yaşındaki Aktaş'ın yeni projesinde başrole gelmesi de başarısının bir kanıtı oldu. Fox TV ekranında yayınlanacak olan Pastel Film imzalı Yaz Şarkısı dizisi için cast çalışmaları ve hazırlıklar başladı.

YAZ ŞARKISI DİZİSİNE 3 OYUNCU DAHA KATILDI

Hikâyesi Can Sinan’a, senaryosu ise Ramazan Demir’e ait olan Yaz Şarkısı dizisini Doğa Can Anafarta yönetecek. Yaz Şarkısı Gül karakterine güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş hayat verecek. Aktaş'ın partneri de belli oldu.


Son olarak FOX'un Bir Peri Masalı dizisinde rol alan Mustafa Mert Koç, Aktaş'ın partneri müzisyen Kemal'e hayat verecek. Murat karakterini ise genç oyuncu Efekan Can canlandıracak.

Yaz Şarkısı'nda Gül'ün annesi Emine'yi usta oyuncu Oya Başar canlandıracak. Yeşim Ceren Bozoğlu ise Murat'ın annesi Neriman'a hayat verecek.

Yeşim Ceren Bozoğlu, Nilsu Berfin Aktaş'ın son dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'ye konuk oyuncu olarak katılmıştı. Yaz Şarkısı dizisi için çekimler çok yakında başlıyor.

Nilsu Berfin Aktaş'lı Yaz Şarkısı dizisine 3 yeni isim katıldı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın