Aybüke: Öğretmen Oldum Ben filmi vizyona giriyor!

9 Haziran 2017 yılında PKK tarafından şehit edilen Aybüke Yalçın'ın hayatı film oldu. Kasım ayında yayınlanacak.

Aybüke: Öğretmen Oldum Ben filmi vizyona giriyor!

24 Kasım 2023 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak olan Aybüke: Öğretmen Oldum Ben isimli film, Aybüke Yalçın'ın şehit olmasının ardından hayat hikayesini anlatıyor. Etkileyici yapımın yönetmen koltuğunda Murat Onbul otururken, senaryosunu Uğur Kılıç ve Ozan Bodur kaleme aldı. Film, TRT ve Bee Yapım tarafından üretiliyor.

Aybüke: Öğretmen Oldum Ben'in başrolünde Nihayet Şahin yer alırken, Engin Hepileri ise Kaymakam karakterini canlandırıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Cansel Elçin, Murat Han, Turgay Tanülkü, Zeynep Kankonde, Caner Kurtaran, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Arıkan, Ahmet Eren Yıldız, Aysima Zeynep Erişir, Buse Pehlivan, Doğukan Çevik, Ercüment Çırak, Gülşah Yavuz, Musab Doğan, Mustafa Keser, Necib Karakaya, Onur Yenidünya, Uluç Avcı ve Zeliha Kendirci gibi yetenekli oyuncular yer alıyor.

Duygusal film, Aybüke Yalçın'ın öğretmenlik mesleğine olan tutkusunu ve çocuklarına olan sevgisini vurguluyor. Aybüke'nin teröristlerin saldırısında hayatını kaybetmesinin ardından, hikaye onun ailesinin ve yakınlarının yaşadığı zorlukları da ele alıyor. Film, Aybüke'nin öğretmenlik yolculuğundaki fedakarlığını ve topluma olan katkılarını vurgulayarak izleyicilere ilham veriyor.

Aybüke: Öğretmen Oldum Ben sinema filmi, 24 Kasım'da vizyona girerek izleyicilere duygusal bir deneyim sunacak. Aybüke Yalçın'ın hayat hikayesini anlatan özel yapım, seyircilerin hem düşündürüp hem de umutlandıracağı bir yolculuğa davet ediyor.

Aybüke: Öğretmen Oldum Ben filmi vizyona giriyor!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın