Ateş Kuşları sezon finali ne zaman? İlayda Alişan hayranlarına müjde…

İlayda Alişan hayranlarına müjde! ATV'nin sevilen dizisi seneye de olacak. Ateş Kuşları sezon finali ile o tarihte son kez...

Ateş Kuşları sezon finali ne zaman? İlayda Alişan hayranlarına müjde…
ATV ekranının sevilen bir dizisi sezon finaline giriyor. İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik'in başrolde yer aldığı Ateş Kuşları sezon finali ile ekranlara ara verecek.

ATEŞ KUŞLARI SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

ATV'de cuma akşamları izlenme oranını yükselterek yeni sezon onayını alan Bozdağ Film imzalı Ateş Kuşları dizisi, seneye de izleyicisiyle buluşacak. İlayda Alişan, Hande Soral, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan'ı kadrosunda buluşturan fenomen dizi; duygusal sahnelerin ağırlıklı olduğu her bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitliyor. ATV'de Kuruluş Osman, Kardeşlerim ve Aldatmak projelerinden de yeni sezon devam kararı geldi. İkinci sezonda da devam diyen bir diğer proje ise Ateş Kuşları oldu. Peki, Ateş Kuşları sezon finali ne zaman ekrana gelecek? Yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? Bülent İşbilen'in yönettiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in yazdığı dram dizisi 21. bölümde sezon finali yapacak. Ateş Kuşları sezon finali tarihi ise 16 Haziran olarak belirlendi. Dizi, Eylül sezonunda yeni bölümleriyle ATV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanmaya devam edecek.
Ateş Kuşları sezon finali ne zaman? İlayda Alişan hayranlarına müjde…
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın