Aile dizisinin Hülya'sı Nur Sürer'den yeni proje müjdesi

Usta oyuncu Nur Sürer yeni projesi için Söke'ye gideceğini açıkladı.

Aile dizisinin Hülya'sı Nur Sürer'den yeni proje müjdesi

Aile dizisi sezon tatiline girince, usta oyuncu Nur Sürer yeni projesi için hazırlıklara başladı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Nur Sürer'den yeni bir proje geliyor. Show TV'nin Aile dizisi sezon finali yapar yapmaz tatile çıkan usta oyuncu, dinlendikten sonra yeni projesi için harekete geçecek.

NUR SÜRER, NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİ

69 yaşındaki ödüllü oyuncunun son yıllarda ekran önünde en uzun süre iş yapan usta sanatçılarımızdan biri olduğunu görüyoruz. Nur Sürer, önce Camdaki Kız'da fırtınalar estirdi, sonra da Aile dizisi ile hız kesmeden hayranlarıyla buluştu.


Aile'nin Hülya Soykan'ı Nur Sürer'in projeleri art arda devam ediyor. Berkun Oya’nın Çocuk adlı Netflix dizisinde de konuk oyuncu olarak yer alan usta sanatçının yeni film projesinin detayları belli oldu.

Sürer, geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinin çıkışında görüntülendi. Ünlü oyuncu, yeni filmi için Aydın'ın Söke ilçesine gideceğini açıkladı.

Nur Sürer'in rol alacağı sinema filminin adı "O Da Bir Şey Mi?". 


Pelin Esmer'in yazıp yöneteceği filmi Dilde Mahalli yönetecek. Filmde başarılı oyuncu Timuçin Esen, film yönetmeni Levent karakterine hayat verecek. Nur Sürer yeni filmi O da Bir Şey Mi'de Gülistan karakteriyle bu kez bambaşka bir kadını canlandıracak.

Aile dizisinin Hülya'sı Nur Sürer'den yeni proje müjdesi
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın