Kulağından Çıkanı Gören Vatandaş Neye Uğradığını Şaşırdı

Antalya'da hastaneye giden Ahmet Gök isimli vatandaşın sağ kulağından canlı kelebek çıkartıldı.
Takip et
Kulağından Çıkanı Gören Vatandaş Neye Uğradığını Şaşırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’da belediyede işçi olarak çalışan Ahmet Gök, önceki gün evinin bahçesinde nar ağacı budamaya başladı. Ancak aniden sağ kulağında ağrı başladı. Önce arı soktuğunu düşünen Gök, ağrının artması üzerine Şelale Termessos Hastanesi’ne gitti.

KULAĞINDAN ÇIKARTILAN KELEBEK DOĞAYA SALINDI

Yapılan muayenede Gök’ün sağ kulağında kelebek olduğu görüldü. Mikro kamerayla kulağın içini kontrol eden doktor, kelebeğin canlı olduğunu ve kanat çırptığını tespit etti. Kelebek, doktor tarafından pensle tutularak canlı olarak kulaktan çıkarıldı. Kulak zarına ilerlediği ve sıkışıp kaldığı belirlenen kelebek, hastane bahçesinde doğaya salındı.

Kulağından Çıkanı Gören Vatandaş Neye Uğradığını Şaşırdı

“UZMANIMIZ GÖZLERİNE İNANAMIYOR”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hastane Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Zahmakıran, “Bu tür olaylarla nadir karşılaşıyoruz. Hastamız hastanemize gelip ağrı ve kıpırtı hissettiğini söylüyor. Kulak burun boğaz uzmanımız hastamızı muayene edince gözlerine inanamıyor. Kelebeğin canlı olduğunu görüyor. Başarılı bir işlemle kelebek çıkarıldı. Kulak zarına kadar gidip sıkışmış. Kulak zarı üzerinden pensle tutularak çıkarıldı” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.