Küçükkaya’ya göre İmamoğlu ile Yıldırım berabere kaldı

Türk siyaset tarihine geçen canlı yayının moderatörlüğünü yapan İsmail Küçükkaya, merak edilen soruya da cevap verdi. Küçükkaya, "Bana göre Yıldırım ile İmamoğlu canlı yayın performanslarında berabere kaldı" ifadesini kullandı.

Aradan iki gün geçmesine rağmen Yıldırım ile İmamoğlu’nun konuk olduğu tarihi canlı yayının yankıları sürüyor. Aldığı reytingle adını Türk televizyon tarihine yazdıran programda adaylara soruları yönelten İsmail Küçükkaya’dan çarpıcı bir açıklama geldi.


“BANA GÖRE BERABERE BİTTİ”

Fatih Portakal’ın sunduğu ana haber bülteninde hakkındaki suçlamalara tek tek yanıt veren Küçükkaya, “Yayında hangi aday performansıyla öne çıktı?” sorusuna da cevap verdi. Anketlere konu olan soruya ne yanıt vereceği merak edilen Küçükkaya, “Bana göre berabere bitti” ifadesini kullandı. Küçükkaya’nın aksine Portakal yayının kazananının İmamoğlu olduğunu vurguladı. Portakal’ın bu sözlerinden sonra yeniden devreye giren Küçükkaya, “Görüşüne saygı duyuyorum ama bana göre berabere bitti” dedi.

PORTAKAL, “İMAMOĞLU” DEDİ

İmamoğlu ile gizli bir görüşme yaptığı şeklindeki söylentilere de açıklık getiren Küçükkaya, İmamoğlu’ndan önce Yıldırım’ın sağ kolu ile de görüştüğünü vurguladı. Yayına çıkmadan önce Yıldırım’la telefonda görüştüğünü belirten Küçükkaya, kendisine olan biteni anlattığını söyledi.

Seçime az bir zaman kala yapılan tarihi canlı yayınla ilgili tartışmalar devam edeceğe benziyor. Bakalım İmamoğlu ve Yıldırım cephelerinden konuyla ilgili ne yönde açıklamalar yapılacak.

Öte yandan farklı şirketler tarafından yapılan anketlerin bazılarında İmamoğlu, bazılarında ise Yıldırım önde çıkıyor. Merak edilen bütün sorular pazar günü yanıtını bulacak.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı