Küçükkaya’dan Canlı Yayında Olay Binali Yıldırım Sözleri!

Ortak canlı yayın sonrası Binali Yıldırım’ın hedefine oturan İsmail Küçükkaya, seçim öncesi helallik isteyen Yıldırım’a seslendi ve “Ben size hakkımı helal etmem” dedi.

Ekrem İmamaoğlu ile seçim yarışındaki rakibi Binali Yıldırım’ı ortak canlı yayında konuk ederek Türk televizyonculuk tarihine geçen İsmail Küçükkaya’dan olay bir çıkış geldi. FOX TV canlı yayınında konuşan Küçükkaya, seçim öncesi helallik isteyen Binali Yıldırım’a sert çıktı ve hakkını helal etmediğini söyledi. “Sizi Allah’a havale ediyorum” ifadelerini kullanan Küçükkaya, Yıldırım’ın her şeyi çok iyi bildiğini ancak danışmanlarının kendisini yanlış yönlendirdiğini dile getirdi.

GÖRÜNTÜLER ORTALIĞI KARIŞTIRMIŞTI

Hatırlanacağı gibi, Küçükkaya düzenlenen ortak canlı yayının sonunda Binali Yıldırım’a “Yayını nasıl buldunuz” diye sormuş, Yıldırım da memnun kaldığını ifade etmişti. Ancak ardından yayınlanan ve Türkiye’nin gündemine oturan görüntülerde Küçükkaya ile İmamoğlu’nun programdan önce bir araya geldiği ortaya çıkmıştı. Bunu kabul edemeyeceğini dile getiren Yıldırım sert sözlerle İsmail Küçükkaya’ya yüklenmiş, Küçükkaya ise, Yıldırım ile de randevu talep ettiğini ancak danışmanlarla yaşanan koordinasyonsuzluk sebebiyle görüşmenin gerçekleşmediğini ifade etmişti. Küçükkaya’nın seçim sonuçlarının açıklandığı andaki mutlu tavırları ise FOX TV canlı yayınına damga vurmuştu. Yıldırım’ın ise kendisine hakkını helal etmediğini söyleyen Küçükkaya’ya cevap verip vermeyeceği merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı