Küçükkaya duyurdu! İşte ortak yayında formatı belirleyen 2 isim

İsmail Küçükkaya, sunuculuğunu yaptığı Çalar Saat programında İmamoğlu-Yıldırım ortak canlı yayınında formatın Engin Altay ve Mahir Ünal tarafından belirlendiğini açıkladı.
Takip et
Küçükkaya duyurdu! İşte ortak yayında formatı belirleyen 2 isim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

23 Haziran seçimlerine sayılı günler kala ortak canlı yayında Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ı ağırlayan İsmail Küçükkaya’dan Türkiye’nin konuştuğu programla ilgili ilk değerlendirme geldi.

“TEMİZ VE ADİL OLDU”

15 yıl sonra gazetecilerin böyle bir programa ilk kez tanık olduğunu belirten Küçükkaya, “Mesela bir sınav düşünün. Öğretmen soruları vermez ama şuralara şuralara çalışın der. Ben de öyle yaptım. İstanbul seçimleriyle birlikte engelli ve kadın meselelerini de tartışacağız dedim. Bazı meslektaşlarım eleştiri getiriyor ama ben temiz ve adil olduğunu düşünüyorum. 15 yıldır gazeteciler ilk kez böyle bir programa ilk kez tanık oldu” şeklinde konuştu.

FORMATI 2 İSİM BELİRLEMİŞ

Programın formatının Engin Altay ve Mahir Ünal’a ait olduğunu ve kendisinin ufak eklemeler yaptığını vurgulayan Küçükkaya, şöyle devam etti: “Bu arada format bana ait değil. Engin Altay ve Mahir Ünal’a ait. Bana da sordular, ben de küçük taleplerde bulundum. Sonra her iki adaya da fikirleri soruldu, sonuç olarak ortaya böyle bir format çıktı. Formata ilişkin eleştiriler bana yönelik değil. Ben de robot değilim sonuçta, sonra adaylara sorular sordurdum. Ekrem Bey şaşırdı, soru sırası hakkında sorular sordu. Binali Bey de şaşırdı, şöyle bir baktı. Ama ortaya çok güzel bir tablo çıktı”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.