Küçükçekmece’deki çocuk istismarcısı kıskıvrak yakalandı

Küçükçekmece’de 8 yaşındaki bir kız çocuğuna istismarda bulunan zanlı yakalandı. Bir apartmanda küçük kızı istismar eden kişi, güvenlik kamerası görüntülerinin kare kare incelenmesiyle yakalandı.


Küçükçekmece’deki çocuk istismarcısı kıskıvrak yakalandı

37 yaşındaki zanlının aynı suçtan daha önce de kaydı bulunduğu ortaya çıktı.Küçükçekmece’de bulunan bir apartmanın boşluğunda 8 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu düşünülen bir şüpheli gözaltına alındı. Verilen bilgiye göre, şüpheli bir kişi, 24 Nisan günü Mehmet Akif Mahallesi Akdoğan Sokak’ta bulunan bir binanın içinde, S.Y. isimli 8 yaşındaki kız çocuğuna “cinsel istismarda” bulunduğu ve durumu apartman sakinlerinin fark etmesi üzerine kaçtığı bildirildi.

55 TANE GÜVENLİK KAMERASI KAYDI İZLENDİ

Durumun yetkililere bildirilmesi üzerine polis ekipleri olay yerine akın etti. “teşhircilik yapmak suretiyle cinsel istismar” suçunu işlediği belirtilen şüpheli kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalar kapsamında civarda bulunan 55 güvenlik kamerasının görüntüleri incelendi. Polis ekiplerinin kimliğini belirlediği zanlının oturduğu adrese operasyon düzenledi. Olayla titizlikle ilgilenen Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlıyı evinde gözaltına aldı. 37 yaşındaki şüpheli A.M’nin, emniyetteki işlemleri devam ediyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yer alan ifadeler şu şekilde:

“Çalışmalar sürerken yapılan araştırmalarda elde edilen bilgiyle, yakalanan şüphelinin aynı suçtan 2014 yılında da kaydının bulunduğu ortaya çıktı. Ayrıca 22 Mart 2019 ile 31 Mart 2019 tarihlerinde meydana gelen Küçükçekmece’deki “cinsel istismar” konularının da failinin bu kişi olduğu tespit edilmiştir.”

5 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMAR

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Küçükçekmece’de bir apartmanda 5 yaşındaki kız çocuğuna karşı cinsel istismar suçu işlenmişti. Şahıs, 5 yaşındaki küçük kız çocuğuna cinsel istismarda bulup, kızı kanlar içinde ailesinin yaşadığı evin önüne bırakıp kaçmıştı. Olayı fark eden aile küçük kızlarını hemen hastaneye götürdü. Polis ekiplerinin titizlikle yürüttüğü çalışma ile 5 yaşındaki çocuğuna cinsel saldırıda bulunan sapık yakalandı.

Yazar: Taner Kocaman

Taner Kocaman
Taner Kocaman, Ankara'nın Mamak ilçesinde 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde aldığı eğitimin ardından çeşitli gazete ve basın organlarında görev yapan Kocaman, özellikle eğitim alanında kendini geliştirmiştir. Kocaman eğitim kategorisinin yanı sıra dünya, gündem, spor gibi birçok konuda da başarılı haberler yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.