adplus-dvertising

Küçükçekmece’de trafik kavgasını ayırmak isteyen baba oğul bıçaklandı

Küçükçekmece’de trafikte çıkan kavgayı ayırmayan çalışan baba oğul bıçaklanarak yaralandı. Baba ile oğlu hastaneye kaldırılırken bıçaklama olayını gerçekleştiren şoför aracına binerek kaçtı. Küçük bir çocukta kavganın arasında kalırken, meydana gelen o dakikalar kameraya yansıdı.
Takip et
Küçükçekmece’de trafik kavgasını ayırmak isteyen baba oğul bıçaklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün 21.30 sıralarında Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üstünde seyir halinde olan 68 BV 185 ve 34 DAP 366 plakalı araçların şoförleri arasında yol verme sebebiyle münakaşa çıktı. Münakaşa kısa zamanda büyüyerek kavgaya dönüştü.

Olayı gören mahalle sakinleri de kavgayı ayırmak için araçların yanına koştu. Araçlardan birinden inen küçük çocukta kavganın ortasında kaldı. Çocuk daha sonra aynı araçtan inen bir kadınla kavganın olduğu alandan uzaklaşarak olup biteni geriden izledi.

Kavgayı ayırmaya gidenlerden baba Zafer Bozkurt ile oğlu Mehmet Bozkurt trafik kavgasının taraflarından birinin bıçak darbeleriyle yaralandı. Kanlar içinde yere düşen baba ile oğlu ihbar üstüne olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Küçükçekmece’de trafik kavgasını ayırmak isteyen baba oğul bıçaklandı

Önce bıçakladı sonra yoluna devam etti

Bıçaklama olayını gerçekleştiren şahıs ise aracına binerek yoluna devam etti. Bacağından yaralanan baba ile oğlunun hayati tehlikesinin bulunmadığı ve hastanedeki tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Polis ekipleri bıçakla 2 kişiyi yaralayan 68 BV 185 plakalı aracın şoförünün yakalanması için çalışma başlattı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay esnasında orada bulunan esnaf Birkan Duran: “Bu yol gidiş gelişli bir yol karşı taraftan gelen Cennet Mahallesinden Kanarya’ya seyreden otomobil haklı, ikisine birden yeşil yandığı için yukardan gelen araç ikinci sırayı yaptı. Önce ağız dalaşı başladı. Her ikisinin de yanında ailesi vardı. Önce haklı olan aracın şoförü aşağıya indi, daha sonra öbür otomobilden inen genç arkadaş sorgusuz sualsiz bunun yumruklamaya başlıdı. Mahallemizin gençleri ayırmaya çalışırken içlerinden biri olaya karışıyor daha ardından olay karşıdaki sınıfın önüne doğru taşıyor ayırmaya giden babası oğlunun peşine koşuyor. Sonrasında biz polisi arıyoruz daha ardından iki kişi de iki yerinden bıçak darbesi alıyor. Baba ve oğul ile olayı yapanlar otomobilleriyle gidiyor olayı ayırmaya çalışanlar ambulansla gidiyor, ikisi de ayaklarından yaralandı. Kasıklarından olsaydı sıkıntıydı çünkü yaralananlardan bir tanesi şeker hastası kan kaybı olduğu için daha tehlikeli olurdu. Ambulans ve polis ekipleri zamanında geldi olay bundan mütevellit” şeklinde konuştu.

Olay sonrası arkadaşını hastanede görmeyen giden Selçuk Karakuzu : “Hastaneye gittim. Babasını gördüm. Vaziyeti iyiydi konuştuk bilinci yerindeydi Allaha şükür bir şey yoktu” dedi.

Furkan Tan – Medeni Topaloğlu – Tuncay Pehlivan – Veysel Ensar Gökçegözog

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.