Küçükçekmece’de Kapısı Açık Giden Minibüsten Düştü, Yaralandı

İstanbul Küçükçekmece'de, kapısı açık bir şekilde seyir halinde olan yolcu dolu minibüsten düşen kız, başından yaralandı.

Çevredeki güvenlik kameralarına yansıyan olay, geçtiğimiz hafta sabah saatlerinde meydana geldi. Kanarya Mahallesi’nde ayakta yolcuların da bulunduğu, yolcu minibüsü kapısı açık olarak ilerlediği sırada, minibüste bulunan lise öğrencisi kız araç sola dönüş yaptığı sırada açık kapıdan yola düştü. Genç kızın yola düşmesinin ardından arkadaşları ve yolcular büyük bir panik yaşarken, minibüsün arkasından gelen araç da kızın düştüğünü görerek duruyor.


MİNİBÜS ŞOFÖRÜ SERBEST BIRAKILDI

Yaşanan olaydan sonra minibüste bulunan yolcular ve çevredeki vatandaşlar genç kıza yardım ederken, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralanan kızı hastaneye kaldırdı. Kızın durumun iyi olduğu öğrenildi. Şoför Mustafa K. ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Çevrede bulunan Ramazan İnan, olayı aynı minibüste olan kızından dinlediğini belirtti ve “Biz düştüğünü gördük. Sonra minibüs durdu. Sıkıntılı bir durum bu. Minibüslerde yaygın. Bu tarz şikayetler çok oluyor. En azından yolcu alınınca kapı kapandıktan sonra minibüs hareket ederse daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.” dedi.

Çevrede bulunan Ahmet Borya ise, “Kafasını yere çarpmıştı. Kan geldiğini gördüm. Açık olmaması lazım kapıların. Hiç kimse istemez açık halde yolculuk yapmak. Tutunuyorsun ama risk.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı