adplus-dvertising

Küçükçekmece’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi

Küçükçekmece’de şoför metrobüsten inen yayaların kullandığı merdivenden arabasıyla indi. Kaldırımda bulunan bir motosiklet sebebiyle yoluna devam edemeyen şoför motosikletin kaldırılmasıyla beraber hiçbir şey yokmuş gibi yoluna devam ederken, meydana gelen enteresan anlar ise kameraya yansıdı.
Takip et
Küçükçekmece’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz hafta Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi 2605 Sokak’ta meydana geldi. Sokakta aracıyla ilerleyen ismi öğrenilemeyen bir şoför, sokağın sonuna geldiğinde merdivenleri fark ederek kısa bir müddet duraksadı. Şoför, bir müddet sonra merdivenlerden inebileceğine karar vererek aracını sürdü. O sırada merdivenlerden çıkmakta olan bir yaya ise karşısında merdivenlerden inen aracı görerek şaşkınlığa uğradı ve geri çekildi.

Merdivenlerden indi motoru görünce durdu

Araç şoför merdivenler indikten sonra kaldırım üzerinde park halinde bulunan bir motosikleti görünce araçtan indi. Şoför, gürültüyü duyarak dışarı çıkan esnaflara “Motoru niye koydunuz ben yoluma gideceğim?” diye tepki gösterdi. Esnaflar tarafından sakinleştirilen şoför aracına bindirildi ve yoluna devam ettin.

Arabayla merdivenden indiği anlar kamerada

Aracın merdivenlerden inişi, yayanın aracı görmesiyle beraber geri kaçması ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmesi çevrede bulunan bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

“Motoru niye koydunuz ben yoluma gideceğim”

Olay sırasında orada bulananlardan Tarık Kavunluk, ”Tezgahtaydım şırdanları düzeltiyordum. Birden ses çıktı. Eyvah dedim bir şey oldu. Otomobil şuradan aşağıya indi. Önümüzde burada motorumuz var motorumuzu kurtaralım derken. Adam otomobilden indi hakaretlere başladı. Şeklinde Konuştu ki motoru niye koydunuz ben yoluma gideceğim. Bir şey var mı arkadaşım dedim otomobilden indirdim polisi çağırdım. Polis geldi şahıs da annesini çağırdı bindiler araca buradan hiçbir şey olmamış gibi basıp gittiler” şeklinde konuştu.

Volkan Kayalar – Burak Uğur – Veysel Ensar Gökçegözog

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.