adplus-dvertising

Küçükçekmece’de ihtiyaç sahiplerine kıyafet yardımı yapıldı

Küçükçekmece Belediyesi ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerine giysi yardımı yapıldı.
Takip et
Küçükçekmece’de ihtiyaç sahiplerine kıyafet yardımı yapıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Küçükçekmece Belediyesi ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerine giysi dağıtıldı. Küçükçekmece Atatürk Mahallesi’nde kurulan stantlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlara giysi yardımı yapıldı. Stantta; ceket, pantolon, tişört, kazak gibi çocuk, genç ve yaşlı kesime uygun 2 bin 159 tane giysi bulunuyor. Atatürk Mahallesi’nde nüfusa kayıtlı 43 bin vatandaştan ihtiyacı olanlar, kurulan stanta gelerek istedikleri giysileri alabiliyor.

“İhtiyaç sahibi ailelerimiz gelerek dilediği giysileri alabiliyor”

İhtiyaç sahibi ailelerin kurulan stanta gelerek istediği giysileri alabildiğini söyleyen Küçükçekmece Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü kıyafet koordinatörü Elçin Karadağ, “Farklı farklı mahallelerde kıyafet çadırları kurmaktayız. Bu çadırlarda ihtiyaç sahibi ailelerimiz gelerek dilediği giysileri alabiliyor. Bugün Atatürk mahallesindeki komşularımıza destek vermekteyiz. 2 bin 159 parça giysimiz bulunuyor. Aynı zamanda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü içerisinde kadın, erkek, çocuk mağazalarımız bulunmaktadır. Her gün ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımız gelerek kıyafet desteği alıyorlar. Bize müracaatta bulunmak isteyen vatandaşlarımız Küçükçekmece Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne gelerek müracaat yapabilirler. Küçükçekmeceli vatandaşlarımızın yüzü gülsün diyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Küçükçekmece Belediyesi ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz öncülüğünde bugün Atatürk Mahallesindeyiz. 43 bin nüfusu bulunmaktadır. Yoğun bir katılım var şu anda. Çadırımızda kadın, çocuk, erkek giysilerimiz bulunmakta. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız buraya gelerek kayıt yaptırıp dilediği ürünleri alabiliyorlar” diyerek konuştu.

“Belediye çok güzel bir yardımda bulunuyor”

Belediyenin güzel bir yardımda bulunduğunu dile getiren Zeliha Bayram, “Arkadaşım için geldik. Kendisi hem dul hem yetimleri var. Çok iyi oldu. Belediye çok güzel bir yardımda bulunuyor. Giysilerin tamamı çok güzel çok beğendik. Tamamı de çocuklara oldu. Özellikle takımlar çok kaliteli çok güzel. Teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Çocuklarım için geldim”

Çocuklarının ihtiyaçlarını almak için geldiğini belirten Ceylan Görmez, “Belediye çok güzel bir yardımda bulunuyor. Çocuklarım için geldim. Kıyafetlere bakacağız şuanda. Çocuklara pantolon tişört hırka kazak gömlek alacağım. İhtiyaçları var. Küçükçekmece Belediyesine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.