Küçük Kızını Camdan Sarkıtan Adamın İsteği Herkesi Şaşırttı

Kayseri'de bunalıma giren adam 1,5 yaşındaki kızıyla 5. kattaki cama çıkıp intihara kalkıştı. Karısının yalvarmalarına rağmen ikna olmayan adam "Bana Vali'yi çağırın" dedi.
Küçük Kızını Camdan Sarkıtan Adamın İsteği Herkesi Şaşırttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kayseri’de korku dolu anlar yaşandı. Bunalıma girdiği belirtilen 40 yaşındaki Ömer A. isimli adam 1,5 yaşındaki kızını da alarak bir iş hanının 5. katına çıktı. Eşinin tüm yalvarmalarına rağmen geri adım atmayan adam kızı ile birlikte intihar edeceğini söyledi.

Karısının kolundan tutup çekmesine ve gözyaşları içinde kendisine yalvarmasına aldırış etmeyen adam şovuna devam etti. Çevredeki vatandaşlar hemen itfaiye, polis ve ambulansa haber verdi. Olay yerine gelen polisler adamı iknaya çalışırken ısrarlı görünen adam “Bana Vali’yi çağırın. Gelmezse buradan kızımla atlayacağım” diye bağırdı. Ne yapacaklarını bilmeyen polis ekipleri ikna çalışmalarına devam etti.

VALİLİĞE GÖTÜRDÜLER

2 saat süren çabaların ardından intihara kalkışan adam ikna oldu ve küçük kızı ile birlikte camın kenarından uzaklaştı. Olup biteni korku dolu gözlerle izleyen anne küçük kızına sarılıp rahatlarken intihara kalkışan adam olay yerine 100 metre mesafede olan valiliğe götürüldü. Vali ile görüşüp görüşmediği açıklanmayan adam daha sonra gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.