Küçük Kızın Yanına Yanaşan Sapıktan İğrenç Taciz!

Yolda yürüyen 13 yaşındaki çocuğun yanına yaklaşan 60'lı yaşlardaki sapık onu taciz etti. Güvenlik kamerasına yakalanan ahlaksız adam her yerde aranıyor.

Küçük Kızın Yanına Yanaşan Sapıktan İğrenç Taciz!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bitlis’te iğrenç bir olay yaşandı. Cumhuriyet Caddesi’nde yürüyen 13 yaşındaki kız çocuğu, yanına yaklaşan yaşlı adam tarafından taciz edildi. Küçük kızın yayına sokulan ve bir şeyler soran 60’lı yaşlardaki adam, birden küçük kızı öpmeye başladı. İğrenç taciz sonrası kızın bağırması üzerine, takım elbiseli adam olay yerinden uzaklaştı.

Küçük kızın evine gidip olayı ailesine anlatması üzerine aile şikayetçi oldu. Güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri iğrenç taciz anının tespit etti ve basına servis etti. İyi giyimli olduğu görülen beyaz saçlı yaşlı sapık şimdi her yerde aranıyor. Şahsın kimliğinin belirlendiğini ve olayın yaşandığı Tatvan ilçesi nüfusuna kayıtlı olmadığını belirten polis sapığın yakalanması için geniş çaplı operasyon başlattı. Emniyet yetkililerinden edinilen bilgilere göre sapığın yakalanması an meselesi.

POLİS VATANDAŞLARI UYARDI

Güpegündüz, sokak ortasında küçük kızı taciz eden sapık her yerde aranırken emniyet yetkilileri aileleri tekrar uyardı. Ailelerden, tanımadıkları insanlarla diyaloğa giren çocuklarını uyarmalarını isteyen polis ekipleri vatandaşlara da sokaklarda yaşanan bu tarz iğrenç olaylara karşı duyarsız kalınmaması çağrısında bulundu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.