Küçük kediyi kurtarmak için büyük seferberlik

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Reşadiye Kavşağında küçük kediyi trafikte yolun ortasında gören herkes onu kurtarmak için seferber oldu.
Takip et
Küçük kediyi kurtarmak için büyük seferberlik
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trabzon’da şehir içi trafiğin en yoğun noktalarından biri olan Reşadiye Kavşağı enteresan bir olaya tanıklık etti. Minik bir kedi yavrusunun yolda olduğunu gören ve ezileceğini düşünen AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun da seyir halinde olduğu araç hemen yolda durdu. Vaziyeti gören trafikteki araç şoförleri hemen trafiği durdurdu, karşı şeritten gelen başka bir araç yolu kapatarak kendini ezilmesine engel oldu.

Küçük kediyi kurtarmak için büyük seferberlik

Araçlardan korkan kedi, kendini bu sırada AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun bulunduğu aracın altına altına attı. O sırada itfaiye ekiplerine bilgi veren Milletvekili Bahar Ayvazoğlu kedinin kurtarılması için başlayan seferberliğe destek oldu. Minik kedi girdiği aracın altından çıkartılamazken, bir müddet sonra aracın motorunun içine girdi. Vaziyeti gören bir kamyon sürücüsü de kamyonu ile durarak yardımcı oldu. Kedi uzun uğraşlar ardından buradan çıkartılarak kaçtığı kamyon tekerleğinde itfaiye ekipleri tarafından ezilmekten kurtarılarak güvenli bir bölgeye bırakıldı.

Küçük kediyi kurtarmak için büyük seferberlik

İtfaiye ekiplerine ve yoldan geçen vatandaşlara teşekkür eden AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu çok duygulandığını söyleyerek “İşte biz bu şekilde milletiz. Yavru bir kediyi kurtarmak için bir anda işleyen trafik durdu, gidiş-geliş yönlü olarak yol kapatılarak herkes kendi imkânlarıyla kurtarmaya destek olmaya çalıştı. Özellikle kamyonunu oraya getirip motora hava tutarak kedinin aracın iç kısmından çıkmasını sağlayan kamyoncu abimize ve itfaiye ekiplerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.