“Küçük Kadınlar”ın Yeliz’i Fulya Zenginer Evlendi

Küçük Kadınlar dizisiyle ünlenen ve bir süredir ekranlardan uzak kalan Fulya Zenginer, Kuntay Tarık Evren'le dün dünya evine girdi.

Küçük Kadınlar isimli diziyle hayatımıza giren Fulya Zenginer, dün akşam gerçekleşen nikah töreniyle dünya evine girdi. Ekranlardan bir süredir uzak olan Fulya Zenginer hayatını, birkaç ay önce evlenme teklifi aldığını açıkladığı Kuntay Tarık Evren ile birleştirdi. Çift, mutlu günlerini sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.


FULYA ZENGİNER DÜN AKŞAM EVLENDİ

Açık havada gerçekleşen nikah töreni ile dünya evine giren Fulya Zenginer ile Kuntay Tarık Evren, bu mutlu günlerini sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaştılar. Ailelerin ve yakın dostların çağrıldığı nikah töreninden kareler Fulya Zengin’nin sosyal medya hesabı Instagram üzerinden takipçileriyle paylaşıldı.

1 buçuk yıldır birlikte olduğu Kuntay Tarık Evren ile dünya evine giren Fulya Zenginer, daha önce de 2017 yılında tek taş yüzükle bir fotoğraf çekilmiş ve hayranlarına şaka yapmıştı. Bu sefer şaka yapmadığını belirten Fulya Zenginer, bu mutluluğu herkesin yaşaması gerektiğini ifade etti.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı