adplus-dvertising

Kucağında bebeğiyle saldırıya uğrayan kadın bıçaklandı!

İzmir’de Meryem Çıtırkır, kucağında 18 aylık bebeği olduğu halde evin önünde tartıştığı kadın tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. 3 bıçak darbesiyle yaralanan Çıtırkır hastanede tedaviye alınırken polis, hakkında birçok suç kaydı bulunduğu tespit edilen şüpheli E.E.’nin yakalanması için çalışma başlattı.
Takip et
Kucağında bebeğiyle saldırıya uğrayan kadın bıçaklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün saat 23.50 sıralarında Çiçek Mahallesi 1611 sokakta Meryem Çıtırkır, 18 aylık bebeği ile komşusu S.Y.’nin yanına geldi. S.Y. ile Meryem Çıtırkır evin önünde konuştuğu sırada, iddiaya göre sokaktan geçen E.E. adlı kadın yanlarına geldi. Meryem Çıtırkır ile E.E. arasında henüz tespit edilemeyen sebeple münakaşa çıktı.

KUCAĞINDA ÇOCUĞU VARKEN BIÇAKLADI

Gerginliğin artması neticesi E.E., yanında bulunan bıçağı çıkartarak Meryem Çıtırkır’ı kucağında çocuğu olduğu halde saldırdı. Arbede sırasında Çıtırkır, çocuğunu korumaya çalışırken aldığı bıçak darbeleriyle yaralandı. Şüpheli E.E. ise sokaktan geçen bir taksiye binerek kaçtı.

NEDENİ BİLİNMİYOR

S.Y.’nin vaziyeti bildirmesi üstüne olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekibi ilk müdahalenin sonrasında yaralı kadını ambulansla Meryem Çıtırkır, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürdü. 3 bıçak darbesiyle yaralandığı tespit edilen Meryem Çıtırkır’ın polise verdiği ilk ifadede, arkadaşı S.Y. ile beraber oturdukları sırada yanlarına gelen E.E.’nin sebepsiz yere kendisiyle tartıştığı ve sonrasında belinden çıkardığı bıçak ile saldırdığını söylediği öğrenildi.

Polis, olaydan sonra kaçan ve hakkında birçok suç kaydı bulunan E.E.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.