Kuaförüm Sensin’de yarışmacılar ortalığı birbirine kattı! Jüri Bülent Ersoy programı bıraktı…

Show TV ekranlarında hafta için her gün yayına giren Kuaförüm Sensin programının son bölümünde stüdyoda büyük kriz yaşandı. Yarışmacılar arasında ipler kopma noktasına gelerek ardı arkası kesilmeyen tartışmalara daha fazla tahammül edemeyen jüri üyesi Bülent Ersoy “Ne haliniz varsa görün” şeklinde ifadelere yer vererek yayını anında terk etti.

Televizyon ekranlarında jüri koltuğunda Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’ün oturduğu veGözde Kansu’nun sunuculuğunu üstlendiği Kuaförüm Sensin isimli programın final günü gelip çatarken stüdyodaki yoğun stres ortamı yarışmacı isimler arasında gerginliğe neden oldu.

Yarışma esnasında puanlamaların düşük tutulması Aytekin ve Dilek ikilisi arasında tartışmaya zemin hazırladı. Dilek’in verilmiş olan düşük puanlardan kendisini sorumlu tutması Aytekin’i öfkelenmesine neden olurken gerginlik en üst düzeye ulaştı.

Kuaförüm Sensin’de yarışmacılar ortalığı birbirine kattı! Jüri Bülent Ersoy programı bıraktı…

Tüm bunların yanı sıra Ali ve Ece arasında da ipler kopma noktasına geldi. Ece, çabaları karşısında Ali’nin sergilediği rahat tavırlarından rahatsızlık duyduğunu ifade edince ikili arasında yeni bir tartışma daha baş gösterdi.

Gün sonunda yapılan puanlamaların açıklanması ile beraber kriz giderek arttı. Yaşanan tartışmalar yüzünden sabrının sınırı taşan Bülent Ersoy kapanışı beklemeden stüdyodan sinirle apar topar çıktı. Bülent Ersoy “Ben gidiyorum. Ne haliniz varsa görün” sözlerini sarf ederek yayını terk etti.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı