Kuaförüm Sensin’de Mira, Ağlayarak Yarışmadan Ayrıldı!

Kuaförüm Sensin yarışmasında Muammer Ketenci, Mira'yı eleştirince Mira ağlayarak stüdyoyu terk etti. Peki Mira Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrıldı mı?

25 Ekim Cuma günü Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kuförüm Sensin daha ilk dakikalardan gergin bir atmosferde başladı. Yarışmacılar arasında başlayan makyaj malzemesi tartışması uzun süre devam etti.  Puanlamaya gelindiğinde ise Mira ve Muammer Ketenci arasında sert bir tartışma yaşandı.


MİRA AĞLAYARAK YARIŞMAYI TERK ETTİ

Mira’nın denediği saç modelinin doğru kişiye uygulanmadığını savunan Ketenci renk seçiminden şekle kadar yanlış bir seçim olduğunu savundu. Diğer jüri üyeleri de Ketenci’nin yorumlarına katılınca Mira yavaş yavaş baskı altına girdi ve gözleri dolmaya başladı.

Ketenci ise Mira’ya her zaman böyle davranıp sonunda da ağladığını söyleyince ortalık karıştı. Mira’da daha fazla dayanamayarak sinirlerinin bozulduğunu söyleyip kendini savunmaya çalıştı. Ancak Ketenci “Yanlış ithamlarda bulunuyorsun, yanlış konuşuyorsun” diyerek Mira’ya yüklenmeye devam etti.

Ketenci’nin eleştirilerine daha fazla dayanamayan Mira, kısa süreli bir tartışmaya girdi ve daha sonra ağlayarak stüdyoyu terk etti. Ketenci ise Mira’nın arkasından “Eleştiri yapamayacaksak kıralım bu gözlükleri” diyerek yaşananlara isyan etti. Gözlüklerini fırlatan Ketenci’nin sinirli tavırları karşısında diğer jüri üyeleri devreye girmek zorunda kaldı ve Ketenci’yi sakinleştirdi.

KUAFÖRÜM SENSİN’DE YARIŞMACILAR BİRBİRİNE GİRDİ

Yarışmacıların her birinin arka arkaya hünerlerini sergilediği yarışmada eleştiriler arka arkaya geldi. Genel olarak yarışmacılar birbirlerinin sergiledikleri performansı beğenmezken herkes rakibini iş bilmezlikle suçladı. Kufgörüm Sensin’de ki sert tartışmalar zaman zaman dozajını aşarak kişisel boyutlara da taşındı. Seçtiği renkler ve kesimleri ile ilgili en çok eleştiriyi alan isimlerden biri olan Bilal diğer yarışmacılara “Arkadaşım sizden mi iş öğreneceğim” diyerek hitap etti.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı