Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kaç Yaşında?

Kuaförüm Sensin yarışmacılarından olan Abdullah nereli, dükkanı nerede, instagram hesabı gibi merak edilenler haberimizde. “Kötü” kelimesiyle özdeşleşen Kuaförüm Sensin Apo kimdir?

Doğum Tarihi: 1997

Doğum Yeri: Konya

Kuaförüm Sensin İsmihan Çetin ve Abdullah Sezer, 40. Hafta’da yarışmaya dahil olan Abdullah Sezer tavırlarıyla ilgi odağı oldu.

Yarışmaya bu hafta katılan Abdullah Sezer, Konyalı ve 23 yaşında.

Konya’nın en tanınmış ve önde gelen make-up artistlerinden birisi olan Abdullah Sezer’in ünü Konya dışına da taşmış durumda. 12 ülkede eğitim aldığını belirten Abdullah sert çıkışlaryla seyircilerin de dikkatini çekti. , Meslekte beşinci yılı olan Abdullah Sezer’in Konya’da kendisine ait bir salonu da bulunmakta ve salonunda kalıcı makyaj, kirpik perması, lifting kirpik, saç, manikür, pedikür, kalıcı oje ve makyaj alanlarında hizmet veriyor.

Abdullah Sezer Çalışmaları

Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kaç Yaşında?  Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kaç Yaşında? Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kaç Yaşında?Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kaç Yaşında?

Abdullah Sezer Hair & Makeup Studio Nerede?

Yarışmanın yeni makyörü olan Abdullah Sezer’in kendisine ait salonu var. Nerede olduğunu merak ediyorsanız adresi İhsaniye, Kazım Karabekir Cd. 76/1, 42060 Selçuklu/Konya. Telefonu ise 0554 831 39 45. Eğer Konya’da oturuyor ve kendisinden hizmet almak istiyorsanız yol tarifi de aşağıdaki ekranda bulunmaktadır.

Kuaförüm Sensin Abdullah Sezer Instagram hesabı
Pazartesiden itibaren yeniden Kuaförüm Sensin arenasında yarışacak olan Abdullah Sezer Instagram’da da bir hayli aktif. Mesleğine dair pek çok fotoğraf paylaşan genç yarışmacının 49 binden fazla takipçisi bulunuyor. Paylaşımları da kendisini takip eden kadın takipçilerden oldukça yoğun ilgi görüyor. Kendisini @abdullahsezermakeup hesabından takip edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı