Kuaförüm Sensin Özlem ve Hayat Yarışmadan Neden Ayrıldı?

Show Tv'de yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında en çok birinciliği olan Özlem Kurt ve Hayat Bölükbaşı kendi istekleriyle yarışmadan ayrıldı

Kuaförüm Sensin yarışmasında favori yarışmacıların başında gelen Özlem Kurt ve Hayat  Bölükbaşı  bu hafta birinci olarak 10 bin TL ödül aldı. Buna rağmen yarışmadan ayrılmak istediklerini belirten yarışmacılar göz yaşları içinde neden ayrılmak istediklerini açıkladı.

Özlem aslında geçen hafta eşinin sürpriz yaparak programa katılma nedeninin kendisini alıp eve götürmek olduğunu belirtti. Birincilik alması nedeniyle eşinin bu karardan vazgeçtiğini söyleyen Özlem Kurt, haftalardır elenmediğini, çocuklarının ona ihtiyacı olduğunu belirtti. Oğlu Asil’in küçük olduğunu ve başka çocukların okula anneleri ile giderken kendi çocuğunun gidememesine üzüldüğünü açıkladı. Çocuklarını çok ihmal ettiklerini düşünen Özlem ve Hayat birinci olmalarına rağmen ayrılmak istediler.

Jüri üyelerinden kendilerini göndermesini isteyen Özlem ve Hayat hem kendileri ağladı hem tüm stüdyoyu gözyaşlarına boğdu.

Elenerek değil bu şekilde gitmek istiyoruz diyen Özlem ve Hayat jürinin bu durumu kabul etmesiyle yarışmadan ayrıldılar. Bu hafta en düşük puanı alan Ateş ve Gülçin ise elenmekten kurtulmuş oldu.

Kuaförüm Sensin Özlem ve Hayat Yarışmadan Neden Ayrıldı? Kuaförüm Sensin Özlem ve Hayat Yarışmadan Neden Ayrıldı? Kuaförüm Sensin Özlem ve Hayat Yarışmadan Neden Ayrıldı?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı