Kuaförüm Sensin Mira kimdir?

Show TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ile ünlenen Mira Akkurt kaç yaşında, instagram hesabı nedir, youtube kanalı var mı sorularının cevabı...

Kuaförüm Sensin’e Sıla Coşar’la birlikte dahil olan Mira Akkurt 1995 doğumlu. Sıla ile yarışmaya katılan ve kendine çok güvenen Mira en iyi makyajları kendisinin yaptığını iddia ediyor.


Yarışmada Tuna Dede adlı yine makyöz bir yarışmacıyla yakınlaşarak adını duyuran Mira, bir dargın bir barışık ilişkisiyle izleyenlerin dikkatini çekerken, güzelliğiyle de çok konuşuluyor.

Yarışma esnasında sıkça tartışmalar içinde olan Mira fenalaşarak bayıldığı anlar kameraya yansıdı.


Öte yandan yarışmada zaman zaman ağlayan Mira, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Mira “miraakkurttt” adıyla ınstagramda yer alıyor.

Katıldığı yarışma sayesinde hızla takipçi sayısını artıran Mira yeni bir youtube kanalı açtığını açıklayan bir video paylaştı. Bu kanalda makyaj tüyoları, güzellik sırları ve yapacağı röportajları yayınlanacak. Halkın heyacanla kendisinin kanal açmasını beklediğini de dile getiriyor.

Kanalında kendisini tanıttığı kadarıyla hayatının büyük bölümü sağlıklı yaşamaya adanmış. Bolca spor yapan Mira kendisinin tam bir yeşil aycı olduğunu dile getiriyor. Düzenli olarak antrenman yaptığını belirten Mira okul dönemlerinde çizim yapmayı çok sevdiğini ve kalfalık döneminde eline aldığı fırçayla da bu işe başladığını anlatıyor.

Mira Akkurt Fotoğrafları

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı