Kraliyet Gelini Meghan Markel’ın Başı Kilolarıyla Dertte

İngiltere Kraliyet ailesinin gelini Prens Harry'nin eşi Düşes Meghan Markle'ın doğum sonrası artan kiloları ülke kamuoyunda tartışma konusu haline geldi.

İngiltere Kraliyet ailesinin son gelini, Prens Harry’nin eşi ve Lady Diana’nın popülaritesinin varisi Düşes Meghan Markle’ın doğum sonrası aldığı kilolar İngiltere basınında günün konusu oldu. Bir türlü aldığı kiloları veremeyen ve her geçen gün daha çok kilo aldığı görülen Düşes Meghan Markle’ın prenses olması eleştirilerin gelmesini engelleyemedi.

PRENSES MEGHAN MARKLE, KİLOLARIYLA GÜNDEMDE

Prens Harry’nin eşi Düşes Meghan Markle doğum sonrasında bir türlü kilo veremedi. Katıldığı son düğün töreninde elbisesiyle çok konuşulan Düşes Meghan Markle, aldığı kilolardan bir türlü kurtulamıyor. İngiltere basınının ağır bir şekilde eleştirdiği ve bir prensese yakışmayacak kadar kilolu olduğu iddia edilen Düşes Markle’ın bir an önce kilo vermesi ve Kraliyet ailesine yakışır bir gelin olması istendi.

Sempatik tavırlarıyla İngilizler’in gönlünü kazanan Düşes Meghan Markle, kilolarından kurtulamazsa eleştirilmeye devam edecek gibi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı