adplus-dvertising

Kraliçe Elizabeth’in ölümü nedeniyle Premier Lig ertelendi

İngiltere Premier Lig, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümü nedeniyle bu hafta sonu oynanacak maçların ertelendiğini açıkladı.
Takip et
Kraliçe Elizabeth’in ölümü nedeniyle Premier Lig ertelendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünden dolayı Premier Lig’de bu hafta sonu müsabakalar oynanmayacak. Premier Lig yönetimi tarafından yapılan resmi açıklama şu şekilde:

“Bu sabah yapılan toplantıda, Premier Lig kulüpleri Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’i saygıyla selamladı. Olağanüstü hayatını ve ulusa katkısını onurlandırmak ve bir saygı ifadesi olarak, bu hafta sonu Premier Lig maçları, pazartesi akşamı maçı da dahil olmak üzere ertelenecek. Premier Lig İcra Kurulu Başkanı Richard Masters, ‘Biz ve kulüplerimiz, majestelerinin ülkemize uzun ve sarsılmaz hizmetini takdir etmek istiyoruz. En uzun zamandır hizmet veren hükümdarımız olarak, ilham kaynağı oldu ve adanmış bir hayatın sonrasında arkasında inanılmaz bir miras bıraktı. Bu yalnızca ulus için değil, aynı zamanda dünya çapında ona hayran olan milyonlarca insan için son derece üzücü bir zaman ve onun yasını tutan herkesle beraberiz. Yas döneminde Premier Lig fikstürleriyle alakalı daha çok bilgi zamanı gelince paylaşılacaktır’.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.