adplus-dvertising

KPSS soruşturmasında arama yapılan yayınevinin avukatından açıklama

KPSS soruşturması çerçevesinde arama yapılan yayınevinin avukatı Mustafa Serdar Gözüküçük, “Sınava girecek ve giren velilerimizin dört gözle beklediği bu soruşturmanın öncelikle güvenilir, hızlı, kamuoyunu tatmin edecek biçimde sonuçlanabilmesi için gün içerisinde bütün bilgi ve dokümanlar idari birimlere teslim edilmiştir” şeklinde konuştu.
Takip et
KPSS soruşturmasında arama yapılan yayınevinin avukatından açıklama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yayınevinin avukatı Mustafa Serdar Gözüküçük, Ostim’deki yayınevinde yapılan aramanın sonrasında basın mensuplarına açıklama yaptı. Gözüküçük, “Sınava girecek ve giren velilerimizin dört gözle beklediği bu soruşturmanın öncelikle güvenilir, hızlı, kamuoyunu tatmin edecek biçimde sonuçlanabilmesi için gün içerisinde bütün bilgi ve dokümanlar idari birimlere teslim edilmiştir. Sosyal medya sorumsuzca bir tık ile paylaşılan ve birebir olduğu anlatılan soruların bir soru dışında esasında birebir problemin olmadığı fakat benzer soruların olduğu görülecektir” diyerek konuştu.

Gözüküçük, yarın Devlet Denetleme Kuruluna (DDK) lüzumlu bilgilendirme notlarını ileteceklerini söyledi. Şu anda hiçbir gözaltı olmadığı bilgisini veren Gözüküçük, “Bunların yalnızca belli bir öğrenci grubuna yahut kendi öğrencilerimize değil, alenileştirilerek Türkiye’deki 980 ilçemize gönderilen genel testler olduğu ortadadır. Zaten aynı sorular YouTube kanalımızda ve sosyal mecrada hocalarımızın video çözümlerinde yayınlanmıştır. Hiç kimseye özel olarak soru verilmemiştir” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.