Köye Yalnız ve Islak Dönen At Şifreyi Çözdü!

Ergani'de 21 yaşındaki genç atı ile gölete gitti. Köye yalnız ve ıslak dönen atın durumu aileyi harekete geçirdi. Yapılan incelemede gencin cansız bedeni gölette bulundu.

Köye Yalnız ve Islak Dönen At Şifreyi Çözdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Diyarbakır’da yürek yakan bir boğulma olayı yaşandı. Çok sevdiği atını sulamak için gölete götüren 21 yaşındaki genç boğularak can verdi. Olay Ergani’de yaşandı. Necati Kahraman adındaki genç, atı ile birlikte bölgedeki gölete gitti. Kısa bir süre sonra gence ait at, ıslak ve yalnız bir biçimde köye dönünce aile tedirgin oldu.

Oğullarını her yerde arayan aile bir sonuç alamayınca jandarmadan yardım istedi. Köye gelen jandarma atın ıslak olmasından yola çıkarak aramalarını gölette yoğunlaştırdı. Kısa bir arama ve incelemenin ardından talihsiz gencin cansız bedeni gölette bulundu. Göletten çıkaran cenaze, aile fertlerinin feryatları arasında cenaze aracına koyularak incelenmek üzere adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

CİNAYET ŞÜPHESİ OTOPSİDE ÇÖZÜLECEK

Jandarma’nın ilk incelemesine göre genç atının üstünden düştükten sonra su içinde çırpınmaya başladı ve boyunu geçen yerde su yutarak boğulup hayata veda etti. Ancak olayın içinde cinayet şüphesi olup olmadığı adli tıp kurumunda yapılacak detaylı otopsi incelemesinin ardından ortaya çıkacak. Aile ise oğullarının kimseyle bir anlaşmazlığı bulunmadığını ve ölümün bir kaza sonucu meydana geldiği görüşünde.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.