adplus-dvertising

Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!

Kourtney Kardashian, sevgilisi Travis Berker ile evlendikten sonra çocuğu Reign ile İtalya’da yat keyfi yapmaya başladı. Sabah eşi ile yatın güvertesine çıkan Kourtney siyah tül geceliği ile bir anda kendini denize attı.
Takip et
Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kardashian ailesinin en büyük mensubu Kourtney Kardashian, bir süredir dolu dizgin aşk yaşadığı müzisyen Travis Barker ile İtalya’da evlendi.

Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!15 Mayıs’ta Kaliforniya’da resmi olarak evlenen çift, Portofino’da büyük bir düğün düzenledi.Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!43 yaşındaki reality şov yıldızı düğününde korse ayrıntılı beyaz kısa bir gelinlik ile uzun duvak tercih etti. Kardashian’ın gelinliğinden çok duvağında yer verilen dini motifler dikkat çekti.Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!Dövmeleriyle her daim dikkatleri üstünde toplayan Travis Barker ise düğününde siyah bir damatlık giydi. Kardashian’ın annesi Kris Jenner ve kız kardeşleri Kim, Khloe, Kendall ve Kylie de düğüne katılanlar arasındaydı.Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!Dünya magazin gündeminin manşetinde yer verilen senenin çifti düğünden sonra yat keyfine çıktı.Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!Sabah eşi ile yatın güvertesine çıkan Kourtney siyah tül geceliği ile bir anda kendini denize attı.

Kourtney Kardashian, siyah tül geceliği ile denize girdi!
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.