Kourtney Kardashian, Oğlunu da Alıp Tekne Turuna Çıktı

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Kourtney Kardashian, bu kez oğlu ve arkadaşıyla birlikte çıktığı tekne turu ile gündeme geldi.

Her yaptığı ile magazin gündeminde adından söz ettirmeyi başaran Kourtney Kardashian, su sıralar tatil pozlarıyla gündeme geliyor. Oğlu ve arkadaşıyla birlikte Akdeniz’de tekne turuna çıkan Kardashian, giydiği cesur bikini ve düzgün fizik hatlarıyla dikkat çekti.


Yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok ünlü gibi tatilin ve güneşin tadını çıkaran Kourtney Kardashian, sahip olduğu milyonluk tekne ile Akdeniz’e açıldı. Reality şov yıldızına tekne turunda 7 yaşındaki oğlu ve yakın arkadaşı Simon Huck eşlik etti. Fotoğraf karelerinde son derece neşeli olduğu gözlenen Kourtney Kardashian, sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. 81 milyona yakın takipçi kitlesi ile en çok takip edilen ünlüler arasında yer alan Kourtney Kardashian’ın tekne turundan paylaştığı kare, bir milyonun üzerinde beğeni aldı.

ELEŞTİRİLERE EN GÜZEL CEVABI VERDİ

Son dönemlerde aşırı kilo aldığı haberleri ile gündeme gelen Kourtney Kardashian, fit hali ve düzgün vücut hatlarıyla bu eleştirilere en güzel cevabı vermiş oldu. Aşk hayatında çalkantılı bir süreçten geçen 40 yaşındaki reality şov yıldızı, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisiyle görüntülenmişti. İkili, çıkışta kendilerini bekleyen basın mensuplarının, “Yeniden bir araya mı geldiniz?” şeklindeki sorularını yanıtsız bırakmıştı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı