Kostas Sloukas Atatürk’ü Anma Pankartına Dokunmadı

Fenerbahçe Beko'nun yıldız oyuncusu Kostas Sloukas, 10 Kasım'da Atatürk'ü anmak için hazırlanan pankarta dokunmadı. Olay sosyal medyada gündeme oturdu.
Kostas Sloukas Atatürk’ü Anma Pankartına Dokunmadı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Fenerbahçe Beko’nun Beşiktaş ile karşılaştığı maçta hazırladığı Atatürk’ü anma pankartına dokunmaması sosyal medyanın gündemine oturdu. Beşiktaş maçı öncesinde oyuncular ellerinde “81. yılında Atamızı özlem ve saygıyla anıyoruz” yazılı pankart ile çıktı. Fenerbahçe Beko, bu anları resmi Twitter hesabından paylaştı. Video’nun altında Fenerbahçeli taraftarlar Sloukas’ın pankartı tutmadığını farketti. Fenerbahçeli taraftarlar “Sloukas neden tutmuyor?” şeklinde yorumda bulundular.

YUNAN BASKETBOLCU SLOUKAS ATATÜRK PANKARTINA DOKUNMADI

Fenerbahçe Beko’nun resmi Twitter hesabından paylaştığı görüntülerde maça 10 Kasım’da Atatürk’ü anmak için hazırlanan ve üzerinde “81. yılında Atamızı özlem ve saygıyla anıyoruz” yazan bir pankartla çıktığı görülürken, Yunan basketbolcu Kostas Sloukas pankarta dokunmadı. Bu hareketi Fenerbahçeli taraftarlardan tepki topladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
ttk
11 Kasım 2019, 09:51 tarihinde yazildi

Vay kafir vay kutsal pankarta dokunmayarak ne kadar kara cahil yobaz olduğunu göstermiş oldun. Şu dakikadan itibaren irtica yuvası olan fenerbahçe taraftarı değilim artık. Sen ki medeniyetin ve modernizmin beşiği avrupadan gelmiş olimposlu, bu hareketinle ortadoğulu kara bir cahilden hiç farkın yokmuş.

  • Cevapla
  • 0