Koronavirüse yakalanan Eda Ece, son durumunu sevenleriyle paylaştı

Koronavirüse yakalandıktan sonra rol aldığı Yasak Elma’ya ara vermek mecburiyetinde kalan Eda Ece, sağlığıyla alakalı son durumunu paylaştı. Güzel oyuncu, “Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim” şeklinde konuştu.
Takip et
Koronavirüse yakalanan Eda Ece, son durumunu sevenleriyle paylaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine yaşam veren Eda Ece, koronavirüse yakalandıktan sonra diziye ara vermek mecburiyetinde kalmıştı. Tedavisi için evinde karantinası devam eden oyuncu, sosyal medya hesabından sağlık durumunu ve yaşadığı sürece ilişkin açıklama yaptı.

“HASTALIĞIN 1-7 GÜNÜ HİÇ DE İYİ DEĞİLDİM”

Hastalığının ilk haftasında iyi olmadığını belirten Eda Ece, “Herkese merhaba! Haberlerden işittiğiniz üzere maalesef ben de koronavirüs geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.” şeklinde konuştu.

“LÜTFEN KENDİNİZE DİKKAT EDİN”

Kalabalıkta çalışanları uyaran ünlü oyuncu, şu şekilde devam etti: “Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı. O kadar çok seviyorum ve gülüyorum ki seneler sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.”

Koronavirüse yakalanan Eda Ece, son durumunu sevenleriyle paylaştı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.