Koronavirüs aynı aileden 3 kişiyi öldürdü! Baba, Oğul ve gelin

İstanbul’da yaşayan Ali Yeşilyurt (79), oğlu Süleyman Yeşilyurt (58) ile gelini Leyla Yeşilyurt (55) koronavirüs sebebiyle 15 gün içinde yaşama veda etti. Yeşilyurt ailesi, memleketleri Trabzon’un Of ilçesinde toprağa verilirken, Süleyman Yeşilyurt’un, babası ve eşinin sonrasında yaşamını kaybetmeden önce sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak, hastanede tedavi gördüğü süreci anlattığı da gün yüzüne çıktı.
Takip et
Koronavirüs aynı aileden 3 kişiyi öldürdü! Baba, Oğul ve gelin
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da Bahçelievler Yenibosna Mahallesi’nde yaşayan Ali Yeşilyurt, yakalandığı koronavirüs sebebiyle hastanede tedaviye alındı. Semptom gösteren Ali Yeşilyurt’un oğlu Süleyman Yeşilyurt ile gelini Leyla Yeşilyurt’a da koronavirüs testi yapıldı. Test neticeleri pozitif çıkan Yeşilyurt çifti de hastanede tedavi altına alındı. Vaziyeti ağırlaşınca yoğun bakım servisine alınan Ali Yeşilyurt 12 Şubat’ta, Leyla Yeşilyurt 14 Şubat’ta, Süleyman Yeşilyurt da 27 Şubat’ta kurtarılamayarak yaşamlarını kaybetti. Yeşilyurt ailesi fertleri, memleketleri Trabzon’un Of ilçesine bağlı Balaban Mahallesi’nde toprağa verildi.

Yeşilyurt ailesinde baba-oğul ve gelinin, 15 gün içinde hayatlarını yitirmesi, ilçedeki yakınları ve ailesini hüzne boğdu.

SON ANLARINI CANLI YAYINLAMIŞ

Babası ve eşinin sonrasında koronavirüs mücadelesini kaybederek, hayata veda eden Süleyman Yeşilyurt’un, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak, hastanede tedavi gördüğü süreci anlattığı görüntüler de gün yüzüne çıktı. “Bu hastalık ailece yıktı bizi” diyen, nefes almak ve hareket etmekte zorlandığı gözlenen Süleyman Yeşilyurt, sosyal medyadaki canlı yayın paylaşımında, “Biz de bu hastalığa yakalandık. Bu kovid hastalığı lanet bir şey. Bu hastalık ailece yakaladı bizi. Hastanede bakımımız iyi yapılıyor. Biz de iyi olacağız inşallah. Ara ara ateşim yükseliyor. Son halim bu” ifadelerinde bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.