Koronavirüs tedavisi gören Hakan Ural yaşadıklarını anlatırken ağladı!

Koronavirüse yakalanıp tedavisinin sonrasında iyileşen Hakan Ural, sunuculuğunu yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına geri döndü. Yaşadığı zorlu süreci anlatırken gözyaşlarını tutamayan Ural, “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum” şeklinde konuştu.
Takip et
Koronavirüs tedavisi gören Hakan Ural yaşadıklarını anlatırken ağladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur oyuncu ve sunucu Hakan Ural, koronavirüs tedavisinin sonrasında hafta içi her gün canlı yayınlanan, sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile üstlendiği “Neler Oluyor Hayatta“ya döndü.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Sunucu Ural, yaşadığı zorlu süreci anlattı. Ural, eşi ve kızının sonrasında korona virüse yakalandığını aktardı. “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum” diyen Ural bu süreçte yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Sevenlerinden gelen mesajı dinlerken de stüdyoda duygusal anlar meydana geldi.

“İLK 5 TESTİM NEGATİF ÇIKTI”

İlk 5 testinin negatif çıktığını bildiren Ural, sonradan rahatsızlandığını söyleyerek, “Kovid’in belirtileri devam ediyordu. Ancak ben kendimde son anda bir anormallik hissettim. Nefesimde daralma hissettim. Sitokin fırtınasına yakalandım ve vücudumda çok yüksek oranda enfeksiyon çıktı” şeklinde konuştu. 4 gün çok ağrısı olduğunu aktaran sunucu Ural, devamlı yüksek ateşi olduğunu, hastanede 6 gün kaldığını söyledi.

AŞI UYARISI

“İyi ki çift aşılıyım” diyen sunucu Ural, “Mutlaka aşı yaptırın” diye herkesi uyardı.

SİTOKİN FIRTINASI NEDİR?

Hipersitokinemi olarak da adlandırılabilen “sitokin fırtınası” teriminin ilk belgelenmiş kullanımı, graft-versus-host hastalığını tartışan 1993 tarihli bir makalede ortaya çıkar. Bununla beraber, 2000 senesinden bu yana, çeşitli bulaşıcı hastalıklarda sitokin fırtınalarına atıfta bulunulmaktadır, bu sebeple bu terim en yaygın olarak bağışıklık sistemi tarafından kontrol edilemeyen bir inflamatuar cevabı tanımlamak için kullanılır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.