adplus-dvertising

Koronavirüs tablosu açıklandı! 3 Nisan vaka tablosu belli oldu…

Korona tablosu açıklandı mı, koronavirüs vaka sayısı belli oldu mu? Güncel koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı'na entegre sistemimiz sayesinde her gün canlı olarak sunulmaktadır. Haberimizde geçmiş günlere ait tablolarla karşılaştırma yapmanızda mümkündür.
Takip et
Koronavirüs tablosu açıklandı! 3 Nisan vaka tablosu belli oldu…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

3 Nisan koronavirüs tablosu açıklandı mı? En güncel korona vaka sayısı her günTürkiye Günlük Koronavirüs Tablosu, “covid19.saglik.gov.tr” adresinden paylaşılıyor. En güncel koronavirüs tablosuna göre; son 24 saatte 243 bin 738 Kovid-19 testi yapıldı, 40 bin 806 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 176 kişi hayatını kaybetti, hasta sayısı 1424 oldu. İşte son dakika corona haberleri…

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı günlük vaka sayısı tablosu covid19.saglik.gov.tr internet sitesinden paylaşıldı. Ağır hasta sayısı 2 bin 182 oldu, 42 bin 308 kişinin testi pozitif çıktı, 179 kişi hayatını kaybetti. Öte yandan yüksek riskli ‘kırmızı’ kategorideki şehir sayısı 58’e çıkarken, İstanbul, Ankara ve İzmir bu kategoride yer aldı. Türkiye’nin doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerinde düşük riskli ‘mavi’ kategorideki Şırnak dışındaki tüm kentlerde renk değişti.

3 NİSAN VAKA SAYILARI BELLİ OLDU!

Koronavirüs tablosu açıklandı! 3 Nisan vaka tablosu belli oldu…

2 NİSAN VAKA TABLOSU

2 Nisan koronavirüs günlük vaka tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı tabloda vaka sayısındaki yükseliş dikkat çekti. Bugünkü tabloda Türkiye’de son 24 saatte 248 bin 968 Kovid-19 testi yapıldı, 42 bin 308 kişinin testi pozitif çıktı, 179 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 2 bin 182 oldu, 24 bin 419 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 59 bin 462’ye yükseldi.

Koronavirüs tablosu açıklandı! 3 Nisan vaka tablosu belli oldu…

BİONTECH AŞILARI TÜRKİYE’DE

Türkiye’ye getirilen 2.8 milyon doz BionTech aşısı Sağlık Bakanlığı depolarına yerleştirilmişti. Türkiye’de başarılı bir şekilde yürütülen aşı çalışmalarına BionTech aşısı da dahil oldu. Analiz çalışmalarının ardından uygulanmaya başlanan aşı Nisan’da 4.5 milyon doza ulaşacak. Ayrıca 30 milyon doz için firma ile opsiyonlu olarak anlaşma da sağlandı. Firmanın üretim kapasitesinin artmasıyla aşının ülkemize getirilme çalışmaları devam edecek

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.