Kore Dizisi She Would Never Know Konusu Ne?

She Would Never Know dizi, (Sunbae, Don’t Put on That Lipstick) konusu, oyuncuları, karakterleri ve fragmanı haberimizde....
Takip et
Kore Dizisi She Would Never Know Konusu Ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

18 Ocak 2021‘de yayınlanmaya başlayacak olan 2021 yapımı yeni Güney Kore yapımı dizilerinden biridir. Toplam 16 bölümden oluşacak olan dizi, 9 Mart 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Kore’de JTBC tarafından yayınlanacak olan yapımın yönetmenliğini Lee Dong Yoon üstlenirken, senaryosunu Chae Yoon kaleme aldı. Elise adlı romandan uyarlanan yapım, Sunbae, Don’t Put That Lipstick On, Senior, Don’t Apply That Lipstick, Senior, Don’t Put On That Lipstick, Sunbae, Geu Lipstick Bareujimayo gibi isimlerle de biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Won Jin-A, Rowoon, Lee Hyun-Wook, Lee Joo-Bin ve Lee Gyu-Han gibi isimler yer alıyor.

She Would Never Know konusu

Dizinin konusu, hoş bir sunbae (Won Jin-A) ile onun gözü pek hoobaesi (Rowoon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Chae Hyun-Seung, sunbaesinden hoşlanmaktadır ve bu yüzden aralarında romantik bir ilişki geliştirmeye çalışmaktadır. Ancak, sunbaesi böyle bir ilişki istememektedir. Çünkü kendisinden küçük erkeklere sevgili gözüyle bakmamaktadır. Bir kozmetik şirketinde profesyonel marka pazarlamacısı olarak çalışan Yoon Song-A, Yaptığı işi sevmektedir ve tüm enerjisini bu işine vermektedir. Hayali; bir gün, kendi kozmetik firmasına sahip olmaktır. Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkette marka pazarlamacısı olarak çalışan Chae Hyun-Seung, Oldukça yakışıklı, çekici ve sevimli birisidir.

She Would Never Know oyuncuları ve karakterleri (Cast)
Dizinin oyuncu kadrosunda Won Jin-A, Rowoon, Lee Hyun-Wook, Lee Joo-Bin ve Lee Gyu-Han gibi isimler yer alıyor.

Won Jin-A – Yoon Song-A
Rowoon – Chae Hyun-Seung
Lee Hyun-Wook – Lee Jae-Shin
Lee Joo-Bin – Lee Hyo-Joo
Lee Gyu-Han – Lee Jae-Woon
Wang Bit-Na – Chae Ji-Seung
Ha Yoon-Kyung – Chae Yeon-Seung
Kang Hye-Jin – Kim Ga-Young
An Se-Ha – Kwon Sung-Yeon
Park So-Yi – Kang Ha-Eun

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.