Köprüdeki İntihar Girişimini Dürbünle Küçük Kızına İzletti

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir intihar girişimi oldu. Bir vatandaşın bu olayı dürbünle küçük kızına izletmesi ise tepki topladı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde girişilen intihar kalkışması sebebiyle trafik durma aşamasına geldi. Şahıs polis birimleri tarafından ikna edilerek korkuluklardan alınırken, bir babanın küçük kızına intihar kalkışmasını dürbün ile seyrettirmesi görenleri hayrete düşürdü.

KORKULUKLARA ÇIKIP İNTİHARA KALKIŞTI

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ankara yönünde olan olay söylentiye göre şöyle gerçekleşti. Bir kişinin köprü korkuluklarına tırmanarak intihar kalkışmasında bulunduğunu fark eden vatandaşlar durumu polis birimlerine haber verdi.

İKNA EDİLEREK AŞAĞI İNDİRİLDİ

İhbar ardından olay yerine Köprü Koruma Şube Müdürlüğü’ne bağlı birimler giderek şahsı ikna etmeye uğraştı. Yaklaşık bir saat devam eden ikna çalışmaları netice vererek şahıs korkuluklardan alındı. Polisler tarafından gözaltına alınan şahıs ifadesi alınmak üzere Beşiktaş’ta yer alan Arnavutköy Polis Merkezi Amirliği’ne sevk edildi.

İNTİHARI DÜRBÜNLE KÜÇÜK KIZINA İZLETTİ

İntihar kalkışması sebebiyle durma aşamasına gelen trafik ise normale döndü. Polislerin şahsı ikna etme uğraşları esnasında kameralara takılan bir görüntü ise yok artık dedirtti. Bir babanın küçük kızına intihar kalkışmasını dürbün ile seyrettirmesi görenleri şaşkına çevirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı