Köpek Korkusu Az Kalsın Öldürüyordu!

İstanbul Sultangazi’de köpekten korkup kaçmaya başlayan motosikletli bir kuryeye araba çarptı. Motosikletli kurye az kalsın köpek korkusu yüzünden hayatını kaybediyordu.

Vahim kaza İstanbul Sultangazi’de yaşandı. Bir ara sokaktaki köpekten korkup kaçmaya başlayan motosikletli kurye, dağılan dikkati sebebiyle yola fırladı. Karşıdan gelen bir araç aniden önüne fırlayan motosikletliyi görse de duramadı. Motosiklet çarpışmanın etkisiyle metrelerce sürüklenirken, takla atan kurye kanlar içerisinde yerde kaldı. Kazanın etkisiyle bilinci kapanmayan ve kendisinde olan kuryeye ilk müdahale çevredekilerden geldi.

Olay yerine gelen çok sayıda polis ve 112 Acil Servis ekipleri geldi. Kurye, ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Öte yandan yolda gerekli temizlikleri itfaiye ekiplerinin yapmasıyla trafik akışı normalleşti.
Köpek Korkusu Az Kalsın Öldürüyordu!

KÖPEKTEN KAÇIYORDU

Bir görgü tanığı verdiği ifadede kuryenin köpekten kaçtığını, daha sonra yola fırlayınca kazanın gerçekleştiğini söyledi. Kuryenin kazadan sonra bilincinin açık olduğu fakat, kafasında bir yarılma bulunduğu belirtildi. Kuryenin hayati riski halen devam ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı