Köpek Havlamasını Önleyici Elektrikli Tasma Tepki Çekti

Bir kullanıcı sosyal medya hesabından 'Elektrikli Köpek Havlama Önleyici' tasmalara tepki gösterdi. Tepki sonrası adı geçen firmalar ürünü satıştan kaldırdı.

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile köpeklerin havlamaması için satılan elektrikli tasmalara tepki gösteren bir kullanıcı, verdiği tepkilerin duyulabilmesi için birçok ünlü ismi ve hayvan derneklerini etiketleyerek eleştirisini dile getirdi.


Trendyol adlı alışveriş sitesinde satılan elektrikli tasmanın görselini paylaşan kullanıcı bu ürünün satışının durdurulmasını istedi.

Bu ürünleri satan diğer firmaları da etiketleyen kullanıcı, üç büyük firmanın kataloglarında bu ürünün yer aldığını belirtti. Kullanıcı yaptığı paylaşımda bu tasmanın ‘Çiçeksepeti, Hepsiburada, Trendyol’ gibi büyük firmalar tarafından satıldığını ifade etti.


Trendyol’un kendisine geri bildirim yaptığı görseli de paylaşan kullanıcı, bu durumun sıradan bir olay olmadığını belirtti ve bunun bir suç olduğunu ifade ederek cevabın da ona göre verilmesi gerektiğini savundu.

Bu tepkilerden sonra adı geçen firmalar bu ürünü satıştan kaldırırken, farklı firmalar hala bu ürünü satmaya devam ediyor. Şeyma Akkoç ile yaptığımız konuşmada, etiketlediği ünlü isimlerden sadece Ayşe Abana ve Vedat Özdemiroğlu’nun geri dönüş yaptığın belirtti ve bu olayın peşini bırakmayacağını söyledi. Kullanıcının paylaşıma etiketlediği, ‘Haluk Levent, Leman Sam, Aylin Aslım, Didem Soydan’ gibi isimlerin de bulunduğu ünlüler ise bu durum ile ilgili bir geri dönüş yapmadı.

Geri dönüş yapan ‘Trendyol’ ve ‘Hepsiburada’ adlı firmalar geri dönüş yaparak hassasiyetlerini belirttiler ve ürünün kaldırıldığını bildirdiler.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı