adplus-dvertising

Köpeğini tekmeledi, yetmedi kaldırıp yere savurdu

Avcılar’da köpeğine sinirlenen şahıs, eve götürmeye çalıştığı hayvanı yerde tekmeledi. Bununla da yetinmeyen vicdansız adam, kucağına aldığı köpeği yere savurdu ve defalarca tokatladı. Akıllara durgunluk veren olay, cep telefonu kamerasına yansırken çevredeki bir vatandaş adama, “Sen ne yapıyorsun?” biçiminde tepki gösterdi.
Takip et
Köpeğini tekmeledi, yetmedi kaldırıp yere savurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün gece saatlerinde Avcılar Ambarlı mahallesi, Öğretmenler caddesi üstünde gerçekleşti. Kimliği belirsiz bir şahıs, emirlerine uymaması üstüne sinirlenerek köpeğine tekme attı. Bununla da yetinmeyen vicdansız adam, köpeğini kucağına alıp yere savurdu. Zavallı hayvanı sürükleyerek götürmeye çalışırken sert biçimde tokatlar atarak dövdü. Köpeği tasmasından tutup çekerek bir apartmana giren şahsa çevredeki vatandaş, “Sen ne yapıyorsun? ” diye tepki gösterdi. Görenleri hayrete düşüren olay cep telefonu kamerasıyla an be an kaydedildi.

O anlar cep telefonu kamerasında

Meydana Gelen anlar çevredeki bir cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde adamın köpeği önce yerde tekmelemesinin sonrasında kucağına alarak yere savurduğu ve tasmasından tutarak götürmeye çalışırken hayvana defalarca tokat attığı görüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.